Kromdan siyaha geçiş: 2017 Harley Davidson Road King Special

Motosikletlerde kromun hakimiyeti sona mı eriyor? Harley yeni modelinde siyahı rengi tercih etmiş

Krom, yıllarca büyük çaplı motosiklet dünyasına hakim olmak için kullanıldı. Sorun, büyük çaplı motosikletiniz için kromu seçmeniz değil, motosikleti satın aldığınızda ne kadarının krom olabileceğinde ve daha ne kadar hızlı bir şekilde krom ekleyebileceğinizde. Ancak şimdi kromun uzun süredir devam eden saltanatı yerini siyaha bırakıyor. Ve bu, 2017 Harley-Davidson Road King Special’da en önemli nokta. 

Siyah yalnızca motosikletler için güç, performans ve tutum ifade etmiyor. Performanslı otomobiller, SUV'lar, kamyonlar, tekneler ve hatta bisikletlerde de giderek siyaha yöneliniyor.
Harley'in bagajlı Road King Special’ındaki bu renk değişimi tek yenilik değil. 2017 modelde motosikletteki diğer yeni ve dikkate değer parçalar, 2017 Harley-Davidson tur bisikletlerinin tamamında bulunan yeni Milwaukee-Eight motor markasıyla başlıyor. Yenilik olarak ön ve arka süspansiyonları ve yeni 9 inç uzunluğundaki "mini-ape" gidonu da bulacaksınız. Hâlâ kromlu 2017 Road King'i satın alabilirsiniz, ancak Special sürümün tamamı siyah.

Peki siyah olan şeyler neler? Koyu ön uç, parlak-siyah ön far çevresi, parlak-siyah türbin jantlar, siyah gidon ve el kumandaları, siyah susturucular ve egzoz kalkanları, motorun dışındaki siyah bileşenler.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER