Ana sayfa İnternet Kotalı internet paketleri tarih mi oluyor?

Kotalı internet paketleri tarih mi oluyor?

0

İnternet paketi satışlarında kotasız paketlerin yüzde 67 oranında tercih edildiği açıklandı

Sürekli online kalmak isteyen kullanıcılar, kotasız internet paketleri sayesinde internetin keyfini doyasıya yaşama eğiliminde…
 

 

İnternet kullanıcılarının kotalı internet paketlerine olan ilgisi günden güne azalıyor. İnternetin sosyal ve kurumsal yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesiyle birlikte internetin kullanım alışkanlığı da büyük bir artış gösteriyor. Tüketiciler hayatlarında olan biten hemen her şeyi online olarak çevreleriyle paylaşıyor, izledikleri dizi ve filmleri yorumluyor, bu nedenle internete sürekli bağlı kalma ihtiyacı hissediyor. Tüm bu nedenlerle kullanıcılar artık kotalı internet paketlerini tercih etmiyor ve sınırsız internet paketlerinin yaygınlığı artıyor.
 

TurkNet”in verilerine göre Nisan ayında satılan internet paketlerinin yüzde 67″si kotasız paketler olurken kotalı paketlerin yüzde 33 oranında kaldığı görülüyor. Kotasız paketler kullanıcılara internetten faydalanmanın en ekonomik yolunu sunacak avantajları da beraberinde getiriyor. üstelik kotasız paketlere olan bu yönelim yalnızca büyük şehirlerle sınırlı değil. İnternetin gittikçe yaygınlaştığı diğer kesimlerde de kotasız internet paketleri daha çok tercih ediliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here