Ana sayfa Donanım Köşe bucak Ultrabook’lar

Köşe bucak Ultrabook’lar

0

Hem güçlü hem hafif…
 

Asus Zenbook UX31A Ultrabook,
Asus UX31A IPS ekranı SSD”si arka aydınlatmalı klavyesi ve hafif kolay taşınabilir özelliği ile bir ultrabook için olmazsa olmaz bütün özelliklere sahip. Zenbook UX31A 15 güne kadar uykuda bekleyebilir.Otomatik veri yedekleme ve kurtarma özelliğine sahip.Asus Zenbook UX31A sizi ve işinizi hiç bir zaman riske bırakmaz.

ZENBOOK Prime sahip olduğu canlı, Full HD 1080p IPS panel ile size 350 cd/m2 parlaklık ve 800:1 karşıtlık sunuyor. Sunduğu görsellerin nefes kesici oluşu bir yana, parlamayan ekranı ile yansımaları ve çirkin parmak izlerini engeller. Bu sırada IPS teknolojisi ile 178° kadar görüş açısı sunar, böylece herhangi bir açıdan ekrana bakan kişi kaliteli görüntüye erişir. Karanlıkta bile, ZENBOOK Prime göz alır. Rahatlık sunan arka aydınlatmalı klavyesi ile bilgisayar kullanırken kimseyi rahatsız etmek zorunda kalmayacaksanız. Ayrıca, görüntülü konuşmalarınız için, dâhili HD kameraya sahiptir.
 


 
HP Spectre XT Ultrabook 13-2000et
Hp Spectre XT 13-200et, 1.39kg ağırlıdaki cihaz 4 hoparlörü ve hdmi çıkışına sahip başarılı bir ultrabook. 128GB SSD sabit diski bulunan cihazın 4GB DDR3 belleği var. Intel Core i5-3317Uişlemcisinin yer verildiği ürün fiyat ve performans olarak oldukça ideal bir ultrabook. İçerisinde yer alan SSD sayesinde hareketli, hareketsiz her türlü ortamda çalışmak için uygundur. Turbo boost desteği sayesinde 1.7 Ghz işlemci hızını 2.6 Ghz”e kadar çıkarıyor.

Acer S7 Ultrabook
Son derece şık ve hafif olan cihaz sizinle birlikte her türlü zorlu ortama gitmek için hazır. çizilmelere karşı müthiş derece dayanıklı Gorilla Glass 2″i kullanmış. Acer S7 Ultrabook 180 derece açılabilir ekranı ile diz üstünde ve alternatif yüzeylerde kullanılabilirlik açısından çok başarılı bir performans sunuyor. Tüm taşınabilir bilgisayarların yaşadığı bir sorun olan ısınma sorununa karşı Acer S7 çift fan teknolojisi kullanarak dışarıdan serin havayı çeken ve içerideki sıcak havayı dışarıya atan çift fan teknolojisini kullanarak bilgisayarınızı kucağınızda uzun süreli kullanımlar için uygun hale getirmiş.Windows 8 işletim sistemi, 1.7Ghz çift çekirdekli i5 işlemcisi, 4gb DDR3 belleği, 1920 x 1080 Full HD ekran”a sahip olan Acer S7″nin ağırlığı 1.30 kg.

 

Dell XPS 13

Dell XPS 13, 8 saniye gibi kısa bir sürede açılıyor. Derin uyku modundan 4 saniyede normal uyku modundan sadece 1 saniyede uyanıyor. XPS 13 Intel Smart Connect Technologhy özelliği sayesinde sisteminiz uyku modunda olduğu halde e-postalarınız, kişilerinizi favori uygulamalarınızı ve sosyal ağlarınızı otomatik olarak güncel tutar. çift çekirdekli i7 işlemci, 4GB DDR3 bellek, 256GB SSD ve 8 saat 53 dakikaya varan pil ömrü ile cihaz her türlü sınıfta başarıyı yakalamış.
 


 
Toshiba Portege Z830 Ultrabook
Elinize aldığınız andan itibaren bu cihazınkonsept olarak üretilmiş sadece gövde ve klavyeden meydana gelen bir cihaz olduğunu düşünebilirsiniz.Toshiba Portege o derece hafif bir ultrabook.Dayanıklılığı arttırılmış magnezyum kasası tam boyuttaki gelişmiş bağlantı noktaları benzersiz işçiliğiyle özel bir ultrabook. İ5 işlemcisi, 4GB DDR 3 belleği, 128 GB SSD”lik donanıma sahip. Tohsiba Portege Z830 mobilite özellikleri yanı sıra donanımsal olarakta başarılı bir ultrabook.

Sony Vaio SVT1313S1ES

Sony Vaio hareket halindeyken hatta Vaio”nuz kapalıyken bile telefonunuzu, mp3 çalarınızı veya diğer mobil cihazlarınızı şarj ediyor. 128 GB SSD”i ile eski tip HDD”lere göre dosyalarınıza ulaşırken 10 kat kadar daha hızlı olmanızı sağlar. Alüminyum ve magnezyum gibi iki güçlü maddeden üretilen cihaz, darbe ve sarsıntılardan etkilenmemek tasarlanmış. Vaio”nun donanımında bulunan akıllı güvenlik özelliği sayesinde olası hırsızlık durumları algılandığında kişisel verilerinize erişimi engellemek adına dizüstü bilgisayarınızı kitliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here