Ana sayfa Haber Kont Bilişim, bayilerini Budapeşte’de ağırladı

Kont Bilişim, bayilerini Budapeşte’de ağırladı

0

Güvenlik Teknolojileri sektörünün temsilcilerinin bir araya geldiği gezide sektörün gelişimine katkı sağlayacak bir sinerji yaratıldı

Ağustos ayında gerçekleştirilen geziye Crea markalı güvenlik ürünleri ile yürütülen satış kampanyası sonucu ödüllendiren Türkiye çapındaki 16 firmadan 40 temsilci katıldı. Gezi kapsamında Budapeşte”nin tarihi ve kültürel noktaları ziyaret edildi, Osmanlı ‹mparatorluğu dönemine ait Estergon Katedrali ve Gül Baba Türbesi gibi Türk tarihinin birer parçası olan mekanlar görüldü. öğle ve akşam yemekleri yerel lezzetlerin tarihi mekanlarda sunulduğu restaurantlarda keyifli sohbetler eşliğinde alındı.

Güvenlik Teknolojileri sektörünün temsilcilerinin bir araya geldiği gezide sektörün gelişimine katkı sağlayacak bir sinerji yaratıldı. Konukların birbirleri ile bilgi paylaşımında bulunduğu organizasyon boyunca sektöre ait sorunlar tartışıldı ve çözüm önerileri sunan sohbetler gerçekleştirildi.

 

 

 

Doyurucu bir program doğrultusunda tamamlanan gezi sonrasında bayi grubu, Budapeşte”nin muhteşem atmosferinden keyifli anılarla yurda döndüler.

2008 yılında kaliteli ve ileri teknoloji ürünleriyle bilinen Samsung Techwin”in CCTV sistemleri Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek güvenlik pazarındaki yerini alan Kont Bilişim, Samsung”un yanısıra Crea ve Smartsec markalı güvenlik teknolojileri ürünleri ile farklı projelere alternatif ürün seçenekleri sunuyor.

Güvenlik pazarındaki düzenli ürün tedariği, sürekli stok ve katma değerli hizmet açığını kapatarak deneyimli ekibi ve güçlü finansal yapısıyla sektörde farklılaşan Kont Bilişim”in ürün yelpazesi; güvenlik kameraları, dijital kayıt cihazları, lensler, harici depolama üniteleri, kontrol üniteleri, network ürünleri, monitor ve aksesuarlardan oluşuyor.

Kont Bilişim yeni teknojileri takip ederek, doğru üretici ve doğru ürünlerle yeni ürün gruplarında atılımlarına devam etmeyi hedefliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here