Ana sayfa Haber Konsepto: BTZ”de görsel iletişim sponsoru

Konsepto: BTZ”de görsel iletişim sponsoru

0

İTü İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından 5 yıldır düzenlenen Bilişim Teknolojileri Zirvesi”nde Konsepto Creative görsel iletişim sponsorluğunu üstleniyor

Kulüp öğrencilerinin, bilişimin önemini kavramış şirketlerin desteğini alarak gerçekleştirecekleri zirvenin tarihi, 7-8 Aralık 2012 olarak belirlenmiş, mekan için ise İTü Maçka yerleşkesi seçilmiş.

İki gün süreyle bilişime meraklı olan herkesin ziyaret etmesinin hedeflendiği zirveyi bu yıl yine, ortalama 600 kişinin ziyaret etmesi ve internet üzerinden ise 30.000 kişinin canlı olarak izlemesi bekleniyor. Zirve; Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking, Coffee Time) ve Sosyal Medya ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor.
 

Bu aktif zirvenin offline çalışmalarının tüm görsel yaratımı, bilişim sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahip, Konsepto Creative”e emanet edilmiş. Ajans, zirvede seçici algıyı güçlü kılmak adına, genç kuşağın ilgisini çeken, hayatın sıradanlığı içinde baş döndürücü teknolojik değişimi öne çıkaran tasarımlar kullanmış.
 

Globalleşen bilgi paylaşımını görsellikle bütünleştirmek ve günceli takip etmek Konsepto Creative”in uzun zamandır benimsediği temel ilkeler arasında yer alıyor.
 

Zirve hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler, aşağıdaki siteleri ziyaret edebilirler…
 

www.btz.org.tr
www.sosyalmedyaodulleri.com

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here