Ana sayfa Donanım Konfor ve teknolojinin estetik birleşimi

Konfor ve teknolojinin estetik birleşimi

0

Daha mobil, daha konforlu..

Bildiğimiz netbooklara yeni bir bakış açısı getiren ultra ince Mobee Slim 13″ ile ekran büyüdü, ağırlık azaldı, kendisi inceldi. Mobee Slim 13″, daha mobil, daha konforlu, daha gelişmiş bir netbook deneyimi yaşatıyor.

Netbook alanında yaptığı çalışmalar ve yenilikçi ürünlerle dikkat çeken Mobee, Türkiye”nin ilk ve tek 13,3″ ultra ince netbook modelini üretti. Mobee, yenilikleri takip etmeyi seven teknoloji kullanıcılarına heyecan verici bir netbook deneyimi sunuyor. Mobee Slim 13″in Aralık”ta kullanıcılara sunulan yeni serisi yüksek ekran çözünürlüğü ile ve inceliği ile öne çıkıyor.
 

Netbook kullanmak isteyenlerin artık ekran genişliğinden ödün vermelerine gerek yok. Konforlu ve kolay bilgisayar kullanımı sağlayan Mobee Slim 13″”te; ekran ve klavye benzerlerine göre daha geniş olarak tasarlandı. Son teknoloji kullanılarak estetik dokunuşlar ile tasarlanan Mobee Slim 13″ netbook, sadeliğin zarafetini sergiliyor. Mobee Slim 13″, sadece 1 kilo 396 gram ve bu, bir bardak kumun ağırlığına denk geliyor. Kalınlığı ise sadece 1 TL inceliğinde.
 

 

 

Teknik özellikleriyle de bir adım önde…
Gelişmiş özellikleriyle de diğer netbooklardan bir adım öne çıkan Mobee Slim 13,3″ün yeni serisinin 1366×768 HD Ready çözünürlüğe sahip ekranı çok net ve canlı. LED teknolojisi sayesinde daha geniş renk gamına sahip olan Mobee Slim 13″ ekranı daha canlı görüntü veriyor. LED teknolojisi karanlık görüntülerde yüksek derecede detay göstererek, görüntü kalitesini arttırıyor. LED ekranın en önemli avantajlarından biri de az enerji harcayarak hem çevreye daha az zarar vermesi, hem de pil ömrünün uzamasına yardımcı olması.

 

 
LED ekrana sahip Mobee Slim 13″ ile %30 daha aydınlık görüntü yakalamak mümkün. Bu da Mobee Slim”in gündüz açık havada daha iyi görüntü vermesine olanak sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here