Konami Arsenal FC ile anlaşmaya vardı!

Japon yayıncının İngiltere Birinci Ligi'nin köklü ekiplerinden Arsenal FC ile anlaşmaya vardığı duyuruldu

Konami, PES 2018 için olumlu adımlar atmaya devam ediyor. Yapılan son açıklamayla, Japon yayıncının İngiltere Birinci Ligi'nin köklü ekiplerinden Arsenal FC ile anlaşmaya vardığı duyuruldu. Yani Arsenal FC takımının oyuncuları ve Emirates stadyumu, PES 2018 oyununda daha gerçekçi görünecek.

Geçtiğimiz senenin PES 2017 ve FIFA 17 oyunlarıyla başlayan büyük kulüplerle imzalanan ortalık anlaşmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bunların sonuncusu ise Konami ile ünlü İngiliz kulüp Arsenal FC arasında gerçekleşti. Konami, yaptığı açıklamayla Arsenal FC ile arasındaki ortaklık anlaşmasını duyurdu.

Bir diğer köklü İngiliz kulüp Liverpool FC'de de olduğu gibi Arsenal FC'de de 3B tarama sistemi kullanılacak. Bu sayede, koşma, pas verme ve genel hareketleri gibi her bir futbolcunun karakteristiğini olabildiğince gerçeğe yakın olarak PES 2018 oyununa aktarabilmek için gelişmiş Player ve Team ID mekanikleri kullanılacak iken, Arsenal FC ekibinin hem yüz hem de fiziksel verisi olduğu gibi oyuna aktarılacak. Buna ek olarak, Emirates stadyumu da bire bir aynı olacak şekilde oyuna aktarılacak.

Etiketler: konami pro-evolution-soccer-2018 arsenal pc xbox-one ps4
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam