Ana sayfa Haber Komşuda pişer, size de düşer…

Komşuda pişer, size de düşer…

0

İlginç ve parlak fikirli girişimlere bir yenisi daha eklendi. Komsuyemegi.com isimli sitede, yemek yapmaya üşenen ya da zamanı olmayan öğrenciler ve çalışanlarla, yemek yapmayı bir hobi haline getirenler buluşuyor ve elbette para kazanılıyor.

Siteye “Pişiren Komşu” ya da “Yiyen Komşu” olarak üye olabiliyorsunuz. Eğer “Yiyen Komşu” iseniz, Facebook hesabınızı siteye bağlayarak, profil oluşturabiliyorsunuz. Daha sonra harita üzerinde size en yakın “Pişiren Komşu” ları görebiliyor, menüye bakabiliyor, beğendiğinizi sipariş ediyorsunuz.

Komsuyemegi.com‘da satın alma işlemi, aynı yemeksepeti.com’da olduğu gibi, site üzerinden gerçekleşiyor. ödemeyi yaptıktan sonra, yemeği “Pişiren Komşu”nuz size telefonla ulaşıyor ve belirlenen bir şekilde buluşup, teslim alıyorsunuz. (Eğer kabul ederse evinize getiriyor ya da siz gidip alabiliyorsunuz.) Eğer yemeği teslim alamazsanız, paranız da iade ediliyor.

Şu an site test aşamasında, buna rağmen İstanbul’da 33 komşu yemek pişirmeye başlamış bile. 1 Ekim’de yemek servisine başlanacak sitede, hedef kısa zamanda diğer şehirlere de açılmak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here