Ana sayfa Donanım Kompakt şık ve çok yönlü: Canon Pixma İX6550

Kompakt şık ve çok yönlü: Canon Pixma İX6550

0

PIXMA iX4000 modelinin yerine geçen PIXMA iX6550, fotoğraf ve belge baskısında üstün kalite arayan ileri düzeyde ev ve ofis kullanıcıları için ideal bir seçim

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon”un PIXMA serisinin en kompakt A3+ yazıcısı olan PIXMA iX6550 artırılmış hızı ve geliştirilmiş yazılımıyla ekonomik bir seçim olarak öne çıkıyor. Kendinden önceki modellerden yaklaşık yüzde 30 daha küçük olan PIXMA iX6550 oldukça az yer kaplayan şık bir tasarıma sahip.

PIXMA iX6550 modelinde mürekkep kullanımının optimize edilmesi için ayrı ayrı değiştirilebilen 5 adet ayrı kartuşun yanı sıra, düzgün ve net metin baskısı için pigment siyah mürekkep bulunuyor. Minimum 1 pikolitre mürekkep damlacığı ve maksimum 9600 dpi baskı çözünürlüğü (23 megapiksele kadar) ile kusursuz kalitede fotoğraflar üretmek için boya bazlı mürekkepler kullanıyor. Belge baskısı için tek renkte yaklaşık 11,3 ipm ve renklide yaklaşık 8,8 ipm”lik etkileyici ISO ESAT hızları bulunuyor. Yaklaşık 36 saniyede fotoğraf laboratuarı kalitesinde 10×15 cm kenarsız fotoğraf baskısı alabiliyor.

Bir dizi üstün yazılımı bünyesinde barındıran PIXMA iX6550 çok yönlüdür ve geliştirilmiş işlevsellik arayışında olan kullanıcılar için yaratıcı bir seçenektir. Kolay Web Baskısı yazılımı hem akıllı hem de web sayfalarından kolay baskı özelliği sunarak kullanıcıların birden fazla web sayfasından kırpma, birleştirme ve baskı yapmalarına izin veriyor.
 

PIXMA iX6550 kullanıcıları çözüm Şablonları”na erişim ayrıcalığına da sahiptir; küçük işletmeler genel bildirimleri, menüleri ve satış noktası malzemelerini karşıdan yükleyip özelleştirebiliyor. Microsoft Word ile uyumlu olan şablonlar, hızlı ve profesyonel görünümlü belgeler üretilmesine yardımcı oluyor. Güçlendirilmiş Canon Kolay Fotoğraf Baskısı EX ile fotoğraf baskısı almak ve daha yaratıcı içerik oluşturmak kolaylaşıyor ve Flickr® erişimi avantajı sağlanıyor.

 

 

Canon”un benzersiz Full HD Video Baskısı özelliği ise kullanıcıların Canon Dijital SLR veya Canon Dijital Fotoğraf Makineleri ile çektikleri Full HD videolardan bir kareyi seçip baskı almalarını sağlıyor. Orijinal mürekkeplerle kullanılan PIXMA iX6550″da uzun ömürlü ve güzel fotoğraflar için 100+ Renk Berraklığı özelliği bulunuyor ve kullanıcılar CREATIVE PARK PREMIUM işlevine erişerek ünlü sanatçıların özel resimleri dahil bir dizi yüksek kalitede profesyonel içeriği yazdırabiliyor ve kullanabiliyor.
 

PIXMA iX6550 – temel özellikler:
• Fotoğrafçılar, ev-ofisler veya küçük ofisler için ideal, ultra kompakt ve şık A3+ yazıcı
• Minimum 1 pikolitre mürekkep damlacığı ve 9600 dpi”a kadar çözünürlükte fotoğraf laboratuarı kalitesinde baskılar
• 5 Adet Ayrı Mürekkep Tankı ile minimum atık ve baskı maliyeti
• Etkin belge baskısı hızları – 11,3 ipm siyah ve 8,8 ipm renkli ISO ESAT
• Yaklaşık 36 saniyede yüksek kalitede 10×15 kenarsız fotoğraf baskısı
• çözüm Şablonları ile profesyonel pazarlama malzemeleri oluşturma
• Full HD Video Baskısı ile Canon fotoğraf makinesiyle çekilen videolardan kaliteli fotoğraf baskısı alma özelliği
• Kolay Web Baskısı EX ile etkin web baskısı
• CREATIVE PARK PREMIUM ile özel profesyonel içeriğe erişme olanağı
• Uzun ömürlü güzel fotoğraflar için 100+ Renk Berraklığı ömrü

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here