Ana sayfa Donanım kodak easyshare Z1012 IS

kodak easyshare Z1012 IS

0

Yüksek performans ve canlı çekimler için bütçenizi sarsmayın

kodak easyshare Z1012 IS

kodak easyshare Z1012 IS   kodak easyshare Z1012 IS
 
İnceleme sayfalarımızın ilk konuğu olan Kodak EasyShare Z1012 IS, performanstan ödün vermek istemeyen ileri amatör fotoğrafçılarla ileride manuel ayarları kullanarak kendini geliştirmek isteyen başlangıç seviyesindeki kullanıcıları memnun edecek bir kamera. Siyah renkli gövdesi ve elinize oturan ergonomik yapısı ile Z1012 IS, kullanımı oldukça kolay bir kamera. Makinenin arkasında 2.5 inçlik LCD ekran ile görüntüleme, menü düğmeleri ve navigatör bulunmakta. üst kısımda bulunan kontrol düğmeleri de kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde yerleştirilmiş. çoklu çekim, makro ve şaş kontrol düğmeleri açma kapama düğmesinin yanında yer alıyor.
Z1012 IS, 10 MP çözünürlüğe sahip. Ayrıca sınıfının en iyi bas ve çek hızına (0.2 sn) ve otomatik odak doğruluğuna sahip teknolojisiyle beğeni topluyor. Pek çok gelişmiş özellik ve güçlü görüntü sabitlemesine sahip zoom objektif ile en zor pozlarda bile net, parlak fotoğraflar çekimini garantiliyor. 6400 ISO”ya kadar çıkabilen yüksek ISO değeri ve dijital görüntü sabitleme özelliği, loş ortamlarda da başarılı fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

Ergonomik tasarımı sayesinde avuç içine sığan Kodak EasyShare Z1012 IS, tek elle dahi hareketli pozları yakalamayı sağlıyor. Optik görüntü sabitleme özelliğine sahip 12X Schneider-Kreuznach Variogon optik, 5X gelişmiş dijital zoom objektif ile net, düzgün pozlar elde ediliyor. Kodak Perfect Touch teknolojisini kullanarak, fotoğraf makinesi üzerinde daha büyük, daha parlak, daha canlı fotoğraflar oluşturuyor. Doğru pozu yakalamak için geliştirilen çoklu sahne ve renk modu seçeneği arasından manuel olarak seçim yapılabiliyor.

Portre, gece portre çekimi, arkadan aydınlatma, mum ışığı, müze ve manzara gibi 16 farklı senaryo seçeneği bulunan Z1012″nin otomatik seçim yapan akıllı çekim modu sayesinde, manuel ayarlama yapmanız gerekmeden etkili fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Akıllı çekim denetimi, düşük ışığın olduğu zor ortamlarda bile net fotoğraflar için pozlama, odak ve ISO dahil tüm fotoğraf makinesi özelliklerini sizin için otomatik olarak ayarlıyor. Z1012 IS”nin önemli bir özelliği de HD video çekimi. MPEG-4 sıkıştırma formatıyla daha az hafıza kullanarak daha fazla video kaydedebilen Z1012 IS, video işaretleme özelliği ile videonuzdaki özel noktaları işaretliyor, kareleri tek tek kaydederek paylaşmanızı sağlıyor. Kodak Easyshare HDTV Dock cihazını kullanarak fotoğraflarınızı HD televizyonunuzda görüntüleyebiliyorsunuz.

Z1012 IS, internal memory plus özelliği sayesinde de fotoğraf makinenizin dahili hafızasına hemen geçiş yaparak çekimlerinize ara vermeden devam etmenizi sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here