Ana sayfa Donanım kodak EasyShare V1273

kodak EasyShare V1273

0

Kodak”tan hamarat ve eğlenceli bir yol arkadaşı

kodak EasyShare V1273   Kodak EasyShare V1273, dokunmatik ekranı ve HD kalitesinde kayıt özelliği ile öne çıkıyor. Fotoğrafa yeni merak salmış kullanıcılardan, her durumda profesyonel makinelerini yanında taşıma imkanı olmayan ileri amatörlere kadar geniş bir kitleye hitap eden V1273, 12 megapiksel çözünürlüğe ve 3x optik zoom”a sahip. 3 inçlik LCD ekranı dokunmatik özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kameranın optik görüntü sabitleyici sistemi görüntülerdeki kamera sarsıntısından kaynaklanan bulanıklık etkisini minimum seviyeye indiriyor. V1273 ile HD görüntü kalitesinde ve 16:9 formatta fotoğraf çekilebiliyor.

HDTV veya HTDV destekli cihazlarda bu fotoğraflar high definition olarak görüntülenebiliyor. V1273, aynı zamanda HD görüntü kalitesinde ve MPEG-4 sıkıştırma formatında video kayıt da yapabiliyor. V1273, HD kalitesindeki videoları 720p ve 1080i çözünürlükte oynatabiliyor. Bu format daha az bellek kullanırken daha uzun kayıt imkanı da sunuyor. Opsiyonel olarak satın alabileceğiniz Kodak EasyShare HDTV dok birimi ile çekilen fotoğraf ve videoları HDTV üzerinde izleyebiliyorsunuz. Kodak HDTV dok birimini cihaza bağladıktan sonra Kodak EasyShare V1273 kamerayı üzerine yerleştirip SD bellek kartı, USB flash bellek veya USB portundan kart okuyucu cihazları kullanabiliyorsunuz.

Kodak, sunduğu yüksek görüntü kalitesi ile akıllı çekim, hazır çekim modları, yüz tanıma teknolojisi, Kodak Perfect Touch ve diğer uygulamaları eşliğinde kullanıcıların multimedya şov yapmasına olanak tanıyor. Fotoğraflar slayt şov şeklinde gösterilebilirken müzik ve efektler de eklenebiliyor. Kamera ile ISO 3200 varan ışık duyarlılık değerlerinde çekim yapmak da mümkün. Kodak EasyShare V1273 dijital kameranın “Panorama Stitch” modunda, çekilen üç adet fotoğraf bir araya getirilip birleştirilerek panoramik fotoğraf elde edilebiliyor. Kameranın yüz tanıma teknolojisi insan fotoğraflarında yüzlerin son derece net ve en uygun pozlama değerlerinde çekilmesini sağlıyor. Fotoğrafları daha iyi organize edebilmek için görüntülere metin veya sesli mesaj eklenebiliyor.
Multimedia ve SD kartları destekleyen V1273″ün 32 MB dahili belleği, hafıza kartının unutulması ya da dolması durumunda kısıtlı da olsa kurtarıcı olabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here