Ana sayfa Donanım Kodak EasyShare EX1011 WiFi dijital çerçeve

Kodak EasyShare EX1011 WiFi dijital çerçeve

0

Fotoğraflarınızı günışığına çıkaracak zerafet

Kodak EasyShare EX1011 WiFi dijital çerçeve
Son günlerin gözde ürünlerinden biri dijital çerçeveler. Fotoğraflarını bilgisayarlarına depolamaktan şikayetçi olup daha sık sergilemek niyetinde olanlar için de hoş bir çözüm.

Ben de kendimi bu grubun içinde görüyor, müzik eşliğinde unutulmaya yüz tutmuş fotoğraflarımın resmi geçidini seyretmeye bayılıyorum. Pek çok marka da dijital çerçevelere olan ilginin farkına vararak ürünlerini gittikçe geliştiriyorlar. Bu sayımızda inceleme fırsatı bulduğumuz Kodak EasyShare EX1011 dijital fotoğraf çerçevesi bu ürünlerin en üst modellerinden biri. Dijital çerçeve ürün gamında başarısını önceki modellerinde zaten kanıtlamış olan Kodak, EX1011 modeli ile çıtasını yükseltiyor ve bizlere oldukça şık bir ürün daha sunuyor.

EX1011″in kutusunu ilk açtığınızda tamamen siyah, oldukça zarif bir çerçeve ile karşılaşıyorsunuz. Size özel bir çerçeve isterseniz farklı stilde çerçeve koruyucu kapakları satın alarak çerçevenizi özelleştirmeniz de mümkün.

çerçevenin üst kısmında kontrol düğmeleri gizli, fakat kontrollerin tamamına uzaktan kumanda ile erişebiliyorsunuz. Sol yanda kart yuvaları ve açma kapama düğmesi, sağ yanda ise USB ve kulaklık girişi ile ses düğmesi bulunuyor.
çerçeveyi yatay ya da dik kullanmak veya tavana asmak tamamen sizin seçiminiz. EX1011″i farklı kılan en önemli özellik, kablosuz bağlantı için Wi-Fi desteği bulunması.

 

 

 

Media Player 11 programınız varsa, mevcut bir ağa kolaylıkla dahil edilebiliyor ve güvenle fotoğraflarınızı çerçevenize aktarabiliyorsunuz.
Kablosuz bağlantınız ve Kodak Gallery üyeliğiniz varsa oradaki fotoğrafları çerçevenize yüklemeniz de mümkün.
Şunu da eklemek isterim, kablosuz bağlantıyı PC üzerinden kolaylıkla kurabilmeme rağmen, Mac”imde aynı kolaylığı bulamadım ve kablosuz bağlantı kuramadım, denemelerim devam etmekte.

Hoşumuza giden bir diğer özellik de zaman ayarı oldu. Bu özellik sayesinde çerçevenizi dilediğiniz zaman kendiliğinden açılıp kapanmasını sağlayabiliyorsunuz.

EX1011, şıklığı ile evinize renk katarken, fotoğraflarınızı günışığına çıkaracak, kullanım kolaylığı ile de beğeninizi kazanacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here