Ana sayfa Haber Kod adı Crown: Samsung Galaxy Note 9

Kod adı Crown: Samsung Galaxy Note 9

0

Geçtiğimiz ay itibariyle Samsung Galaxy Note 9″un beklenenden önce, Temmuz ya da Ağustos aylarında çıkabileceği söyleniyordu. 18:5:9 en-boy oranına sahip Super AMOLED ekran bulunduran cihazın işlemcisinin çıkacağı ülkeye göre Snapdragon 845 ya da Exynos 9810 olacağı belirtilmişti. Bununla birlikte ön belleği 6 GB olacak olan cihazın dahili hafızasının ise 128 GB olacağı yönünde bilgiler vardı. 4.000 mAh batarya taşıyan cihazın arka yüzünde, Samsung Galaxy S9+”ta olduğu gibi 12 MP + 12 MP çözünürlüğünde iki kamerası bulunacak. Aynı zamanda yine Galaxy S9+”ta yer alan 8 MP”lik selfie kamerasının Galaxy Note 9″da da kullanılabileceği gelen bilgiler arasındaydı.

Mobil telefonlarla ilgili sızdırdığı tutarlı bilgilerle tanınan Evan Blass”ın bugün attığı bir tweet”e göre (SM-N960U) seri numarası ile bilien Samsung Galaxy Note 9″un kod adı “Crown” olacak. 2018 yılı Samsung serisinin kralı olması beklenen bir cihaz için mükemmel bir seçim.

Galaxy Note 9 hakkında henüz bilgi sahibi olmadığımız çok şey var. örneğin ekrana gömülmüş bir parmak izi okuyucusu kullanılabilir yeni cihazda. önümüzdeki haftalarda telefonla ilgili daha fazla bilgiye sahip olabileceğimizi düşünüyoruz. Büyük ihtimalle edineceğimiz bilgiler, cihaza verilen kod adının liyakatini tasdik eder mahiyette olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here