Ana sayfa Oyun Knight Online, MMO dünyasına “Kaos” getiriyor!

Knight Online, MMO dünyasına “Kaos” getiriyor!

0
Günümüzün en popüler free2play online oyun noktalarından GamersFirst”ün (http://www.gamersfirst.com/) yayınladığı en önemli MMORPG türü oyunlarından biri olan Knight Online Dünyasında (KOL) “Kaos” adında yeni bir bölüm başlığı açılıyor. Bu yeni bölümle birlikte oyuncular, merakla bekledikleri birçok özelliğe de kavuşmuş oluyorlar:

– KAOS ETKİNLİĞİ! –
En çok düşman yok eden ve Altar of Ancient Deities (Kadim Tanrılar Sunağı) haritasında hayatta kalan oyunculara çeşitli ödüller veriliyor: Mavi/yeşil/kırmızı define sandıkları, kehanet yazıları ve Kaos amblemleri bunlardan birkaçı.
– Yeni Silahlar – Her sınıf için ayrı ayrı tasarlanmış benzersiz yeni silah takımları.
– Kanatlar – Kanatlar, Kaos”taki mücadeleler yoluyla elde edilebiliyor; hasar artırma ve deneyimde kullanılan özel hediyeler veriyor.
– Yeni Kaos Becerileri – Spirit Sword (Düşmana hasar), Ice Counter (Düşmana hasar verme ve yavaşlatma), Fire Sword (Düşmana atılan ateştopuyla hasar), Tears of Angel (iyileşme), Sprint (bir süreliğine koşma hızını yükseltme), Ice Sword (düşmana arka arkaya hasar), Stealth, Stun Lightning (Saldırılmadığı zaman 80 saniyeliğine görünmez olma, Poison Knife (Düşmanın gücünü yüzde 20 azaltma), Throw Stones, Light Put (koşma hızını artırma), Drain Restore (20 saniyede güç toplama), Killing Blade (hassas noktaya atış).
– Madencilik – Oyuncular bundan böyle cevher madenciliğinden de deneyim kazanacak ve HP/MP iksirleri, Bezoar”lar, Rice Cakes ve Fireworks sahibi olabilecekler.
 

 

– Zenginleştirilmiş Karakter Yapımı – Oyuncular artık karakterlerini oluştururken yüz, saç ve tarz alanında çok daha geniş seçeneklere sahipler
– Yeni Harita özellikleri – Mini-haritalar yeni güncellemeler ve çeşitli ikonlarla zengin ayrıntılar gösterecek.
– Beceri çubuğu – Beceri çubukları, aynı anda içi çubuk gösterecek şekilde geliştirildi.

Kaos, 2008 yılının ekim ayındaki Unutulmuş Topraklar”dan bu yana, Knight Online”da yapılan ilk büyük yama niteliğini taşıyor. Kaos”la birlikte Knight Online, MMORRG janrındaki en çekişmeli PvP ortamında oyuncuları amansız bir mücadelenin içine atıyor. Bir ulus seçen oyuncular, soylu El Morad krallığı ile korkunç Karus arasındaki destansı savaşta yerlerini alıyor ve sonsuz bir savaşın acımasız dünyasına giriyorlar. Kendi klanlarını kurabilen oyuncular “Knight” unvanına ulaşmaya çalışıyor, savaşma yeteneklerinin sınandığı mücadelelere katılıyor, hatta seçtikleri ulusun kralı bile olabiliyor.

Knigt Online topluluk forumlarına http://forum.knightonlineworld.com/forum_en/index.php (İngilizce)

Turkish Forum – http://forum.tr.knightonlineworld.com/index.php (Türkçe) adreslerinden ulaşılabiliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here