Ana sayfa Haber Kıyametin ne zaman kopacağı açıklandı

Kıyametin ne zaman kopacağı açıklandı

0

Bulletin of the Atomic Scientists adlı grup kıyametin saat kaçta kopacağını takip eden ve çözmeye çalışan bilim adamlarından oluşan bir grup. Bu grup, kıyametin saat kaçta kopacağıla ilgili araştırmalar yapıyor. 

Yeni elde edilen verilere göre açıklama yapan Scientists adlı grubun üyesi ve 2002 Nobel ödülü sahibi Leon M. Lederman, kıyamet’in saat 23:57’de kopacağını iddia etti. açıklamada insanoğlunun dünya için tehdit oluşturduğuna ve dünya’nın sonuna beklenenden dahada yaklaşıldığı açıklandı. 

Grubun yönetim kurulundan yapılan açıklamada, iklim değişikliğinin ve nükleer silahların insanlığın geleceğine yönelik tehdit oluşturduğu, dünyanın 2014 yılında mutlak sonuna beklenenden daha çok yaklaştığı bildirildi. Açıklamada, ‘küresel felaket olasılığının çok yüksek olduğu ve afet risklerini azaltmak için gerekli eylemlerin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiği’ ifade edildi.”Dünyanın tamamıyla kabul edilebilir maliyetlerle gerekli teknolojik ve politik seçeneklere sahip olduğunu” vurgulayan grup, “Zaman daraldı ancak henüz tükenmedi” ifadesini kullandı. 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here