Ana sayfa İnternet Kişisel televizyon her yerde

Kişisel televizyon her yerde

0

Eğlence ve TV izleme alışkanlıklarını değiştirecek yeni kişisel televizyon platformu Turkcell TVPlus ile zengin, kolay, kesintisiz kişisel televizyon deneyimi sunuluyor…

Turkcell yeni kişisel televizyon platformu TVPlus”ı müşterilerinin hizmetine sundu. Turkcell Genel Merkezi”nde düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılan TVPlus sayesinde Turkcell”liler bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerinde 42″den fazla kanalı izleyebilecek, istediği programı istediği an başa sarabilecek, kaçırdığı ya da yeniden izlemek istediği dizilerin tekrarını istediği an istediği yerde takip edebilecek.
 

Turkcel TVPlus ile 2 TL’den başlayan fiyatlarla en popüler, en güncel filmleri HD kalitesinde kiralanabiliyor. Kullanıcılar, Süper Final heyecanına cepten ortak olabiliyor. Ayrıca Sosyal TV özelliği sayesinde izlediğini, yorumlarını arkadaşlarıyla anında paylaşabilmesi mümkün oluyor.

Turkcell TVPlus servisinden tüm Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri yararlanabiliyor. Turkcell müşterileri TVPlus”a telefon numaraları ve Süper Şifre”leriyle, Turkcell Superonline müşterileri ise müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapabiliyor. www.turkcelltvplus.com adresinden TVPlus paketlerini satın almak ve izlemeye başlamak mümkün. iPhone ve iPad kullanıcıları, App Store”dan, Android cihaz kullanıcıları ise Turkcell”in mobil uygulama dükkânı T-Market”ten TVPlus uygulamasını indirebiliyor, uygulama içinden istediği pakete abone olabiliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here