Ana sayfa Mobil Kişisel Asistanınız: Samsung Omnia 652

Kişisel Asistanınız: Samsung Omnia 652

0

Omnia 652, en güvenilir kişisel asistanınız olacak

Samsung”un iş dünyasına özgü gelişmiş donanımı ve ergonomik tasarımı bir araya getiren telefonu Omnia 652, en güvenilir kişisel asistanınız olacak

Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, gelişmiş donanımı ve zengin sosyal ağ seçenekleri ile dikkat çeken yeni Samsung Omnia 652″yi, 599 TL satış fiyatı ile Ekim ayı içerisinde Türkiye pazarına sunacak.

Microsoft Windows Mobile işletim sistemi ile çalışan Samsung Omnia 652 ile, iş dünyası elinizin altında olacak. Push e-mail ve ActiveSync özelliğinin yanı sıra, Microsoft Office Mobile 2010 ile PowerPoint, Excel ve Word belgelerini görüntüleyebilir,üzerinde düzeltme yapabilirsiniz. İş dünyası için geliştirilen özel seçenekleri, Omnia 652″yi kusursuz bir kişisel asistana dönüştürüyor.

Samsung Omnia 652, size sunduğu kusursuz sosyal deneyim ile hayatınızı kolaylaştırmak üzere geliştirildi.

 

Omnia 652 ile kesintisiz bağlantının keyfine varabilir, istediğiniz yer ve zamanda Facebook, Twitter ya da MySpace”e bağlanarak arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Windows Live, Gtalk, AOL (Palringo) ve Yahoo IM desteği sayesinde, sevdiklerinizle anında mesajlaşarak sürekli bağlantıda kalabilirsiniz.
 

Eğlenceli seçenekler ve şık tasarım
Her kulaklık ile uyumlu olan 3.5 mm kulaklık girişine sahip Omnia 652 ile yüklediğiniz müzikleri dinlemenin yanı sıra, YouTube desteği ile de dilediğiniz videoyu anında izleyerek, Samsung 652″nin zengin multimedya seçeneklerinin keyfine varabilirsiniz.

Güçlü ve şık hatlara sahip olan Omnia 652, ergomik QWERTY klavyesi ile, rahat metin yazmaya olanak tanımanın yanı sıra, yoğun iş temponuza kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here