Ana sayfa Haber Kısa bir süre için ücretsiz olan 8 iPhone uygulaması

Kısa bir süre için ücretsiz olan 8 iPhone uygulaması

0

Bu ürünlere uygulanan kampanya kısa süreli olduğu için elinizi çabuk tutmanız yerinde olacaktır. 

ESL Robot: 4,99 dolar

İngilizce biliyor, ama geliştirmek istiyorsunuz. O halde bu yapay zeka ürünü uygulama sizin için biçilmiş kaftan. Piyasanın en konuşkan yapay zekalarından olan ESL Robot, yalnızlığa da birebir.

Smart Merge: 2,99 dolar

Telefon rehberinize kaydettiğiniz kişiler, kah telefon hafızasına, kah SIM karta kaydolur. Derken ortalık toza dumana karışır. İşte tam da bu esnada yardımınıza koşan bu işlevsel uygulama ile kişilerinizi de yedekleyerek, güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Flow : 4.99 dolar

E-postalarınızın oluşturduğu kalabalığı gidermek için birebir olan bu uygulama ile tüm gelen postalarınızı özet akışı şeklinde görebilir, önemli olduğunu düşündüklerinizi aralarından ayıklayabilirsiniz.

SysMonitor: 0.99 dolar

Telefonunuzun kullanımıyla ilgili verileri, detaylı bir şekilde ortaya koyan bu uygulama ile donanım bilgilerinden ağ verilerine kadar pek çok veriyi derleme imkanı buluyorsunuz.

ThumbVideo: 0,99 dolar

Tek elle oynatma yapabileceğiniz bu uygulama, kullanımı oldukça kolaylaştıran bir video oynatıcısıdır. Yeni bir oynatıcı edinmek istiyorsanız, bu uygulamadan hoşlanabilirsiniz.

Tavla Premium: 1.99 dolar

Online tavla oynamak isteyenlerin tercih edebilecekleri bir uygulama.

Glow Asteroids Shooter: 4,99 dolar

Uzay temalı shooter oyunu olan bu uygulamada neonlar, UFO”lar geziniyor ortalıkta. Gerek müzik kalitesi, gerekse hayatta kalma modu ile oldukça eğlenceli vakit geçirme imkanı yakalayabilirsiniz.

Rude TimeTable: 0,99 dolar

Ajanda programlarının bol olduğu günümüzde, özellikle unutkanlıktan dert yananların kullanabilecekleri oldukça kullanışlı bir zaman çizelgesi uygulaması. Yapılacakları programa kaydederek, neyi ne zaman yapacağınızı hazırladığınız çizelgeden takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here