Ana sayfa Haber Kingston”ın performans kolu HyperX, ALLOY FPS klavyesini Türkiye”de satışa sürdü

Kingston”ın performans kolu HyperX, ALLOY FPS klavyesini Türkiye”de satışa sürdü

0

Kingston Technology’nin iştiraki olan yüksek performanslı ürünleriyle dikkat çeken HyperX, yeni oyun ekipmanı HyperX ALLOY FPS mekanik klavyeyi Türkiye’de satışa sunuyor. özellikle FPS oyunları başta olmak üzere oyunlarda en iyi performansı sunmak için tasarlanan HyperX ALLOY FPS, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tuş hassasiyeti ve kompakt tasarımını barındırıyor. 469 TL fiyat etiketiyle 24 Şubat”ta satışa sunulacak olan HyperX ALLOY FPS mekanik klavye ve diğer HyperX ürünleri hakkında bilgi almak için www.hyperxgaming.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Oyuncular ve performans tutkunları için ürettiği özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, yeni oyuncu klavyesi HyperX ALLOY FPS”yi satışa sunuyor. çelik alaşımlı çerçevesi, dinamik aydınlatma efektleri, minimalist kompakt tasarımıyla göz dolduran HyperX ALLOY FPS, oyunculara en iyi tuş hassasiyetini sunarak rekabette avantaj kazanmalarına yardımcı oluyor. 

Cherry MX Blue mekanik tuş anahtarlarıyla donatılmış olan HyperX ALLOY FPS, oyuncuları en iyi performansa taşımak için tasarlandı. Kırmızı arka ışıklandırması ve kişiselleştirme için ayarlanabilir 6 farklı LED moduyla dikkat çeken klavye, beraberinde kırmızı renkli ekstra WASD/1234 butonlarıyla geliyor. %100 anti-ghosting ve N-Key rollover fonksiyonuyla oyunculara üst düzey deneyim vadeden HyperX ALLOY FPS, oyun sırasında kesintileri önlemek için Windows tuşunu kolayca etkisizleştirme seçeneği de sunuyor. 

24 Şubat, Cuma günü 469 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan olan HyperX ALLOY FPS mekanik klavye ve diğer HyperX ürünleri hakkında bilgi almak için http://www.hyperxgaming.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here