Ana sayfa Donanım Kingston Digital, Güvenli ve Ekonomik USB Flash Sürücüyü Piyasaya Sürüyor.

Kingston Digital, Güvenli ve Ekonomik USB Flash Sürücüyü Piyasaya Sürüyor.

0

Data Traveler Locker + Sürücü, daha düşük fiyata taşınabilir veri güvenliği sağlıyor.

Fountain Valley, CA – 25 Kasım 2009 – Bellek ürünlerinde bağımsız dünya lideri bellek üreticisi Kingston Technology”e bağlı Flash bellek firması olan Kingston Digital Inc., DataTraveler Locker+ USB Flash Sürücüyü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Her ölçekten şirket datalarınının kolay bir şekilde saklanmasına ve bilgilerin güvenli bir şekilde şifrelenmesine imkan tanıyan DataTraveler Locker+, aynı zamanda IT bütçelerinin küçüldüğü bir dönemde düşük fiyat olanağı ile firmaların ideal tercihi oluyor.

Kingston® Secure USB ürün Yöneticisi Mark Akoubian “Kingston bu sürücüyü, firmalarda yaşanan veri kaybındaki büyüyen artış ve bilgi hırsızlığının getirdiği yüksek maliyetleri ortadan kaldırmak için üretti. Bu ürün, şirketlere uygun fiyat avantajı sunmasının yanında taşınabilir verilerin güvende olduğunu bilmenin sağladığı rahatlığı da sağlıyor. Ayrıca DataTraveler Locker+, içeriğin %100″ünü şifreleyerek, şirketlerdeki veri güvenliği için ihtiyaç duyulan sürücüyü kullanıcılarına ideal fiyatta sunuyor” dedi.

 

 

Kingston DataTraveler Locker+ içindeki veriler 256 bit donanım tabanlı AES ile şifrelenmiştir. Karmaşık bir şifreleme ile sunulan sürücünün içeriğine basit bir ara yüz ile ulaşılıyor. DataTraveler Locker+, veri hırsızlık girişimlerine karşı 10 başarısız şifre girişinde kendini kitleyerek otomatik formatlıyor.

%100 şifreleme özelliğine ve 32 GB”a ulaşan kapasiteye sahip sürücü, veri paylaşımlarında çalışanların ihtiyaçlarına yönelik hem genel hem de şifrelenmiş özel alanlara sahiptir.

Kingston, daha fazla hız beklentisi olan şirketler ve kamu çalışanları için geliştirilmiş, su geçirmez ve daha dayanıklı bir ürün olan DataTraveler Vault – Privacy Edition”ı da piyasaya sunmaktadır.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here