Ana sayfa Donanım Kingston’dan oyunculara yeni SSD

Kingston’dan oyunculara yeni SSD

0

Kingston, yüksek performanslı Solid State Disk”te dünya lideri SandForce Inc. ile birlikte bilgisayar ve oyun meraklılarına yönelik teknolojiler sunuyor

Kingston Technology Company Inc., bilgisayar meraklıları, oyuncular ve yüksek performans kullanıcılarını hedefleyen ilk SATA Rev 3.0 (6Gb/s) tabanlı SSD (Katı Halli Sürücü) için, yüksek performanslı SSD”de lider olan SandForce Inc. ile işbirliği başlattıklarını duyurdu. Kingston HyperX SSD, en yeni ve bugüne kadarki en güvenilir SandForce denetleyicisini bünyesinde bulunduruyor ve ayrıca kolay kurulum için HyperX Güncelleme Kiti ile birlikte paket olarak sunuluyor.
Kingston HyperX SSD
120GB ve 240GB kapasitelere sahip olan HyperX SSD, SATA Rev 3.0 (6Gb/s) barındıran SandForce SF-2281 denetleyicilerine dayanıyor. 525/480MB/s”lik yüksek sıralı okuma/yazma randımanları, 40,000/60,000″lik (240GB) IOPS ve sınıfında en iyi dayanıklılık için SandForce DuraClass Teknolojisini sunuyor.

Kingston HyperX SSD”nin önemli özellikleri:
• Intel 25nm Compute NAND (P/E 5K):
5K Compute NAND, standart 3K devirli NAND”a oranla çarpıcı bir dayanıklılık artışı sağlar.
• Gelişme Yıpranma Düzenleme Teknolojisi:
Gelişmiş algoritma, optimal performansı korurken, maksimum dayanıklılık sağlayarak, flash bellek bloklarının son derece dengeli bir şekilde tüketilmesini sağlar.
• Kullanıcı Tarafından Yapılandırılabilir Over-Provisioning*:
HyperX SSD, kullanıcının kendi özel performans ihtiyaçlarına göre SSD”nin performansını ayarlamasını sağlamak üzere kullanıcı tarafından yapılandırılabilir over-provisioning, sunmaktadır. Kullanıcı, over-provision yapılmış olan boş alanın boyutunu arttırabilir ve ardından hız ve performansı arttırırken sürücünün genel kapasitesini azaltabilir.
• TRIM ve S.M.A.R.T Desteği:
Hem TRIM hem de S.M.A.R.T.”a yönelik ek destek ile HyperX SSD, bilgisayar meraklıları, sıkı kullanıcılar ve oyuncuların bilgisayarlarından en iyi performans ve sürücü dayanıklılığını elde etmek üzere ihtiyaç duyduğu tüm temel araçlarla donatılmıştır.
• DuraClass Teknolojisi:
DuraClass Teknolojisi, SandForce SSD İşlemcileri diğer Flash denetleyicilerden ayrı tutmak üzere dünyaca tanınan SSD güvenilirliği, performansı ve güç verimliliğini sağlamak üzere sıralı olarak çalışan bir dizi NAND Flash yönetimi özellikleri sunmaktadır.
• HyperX Yükseltme Kiti şunları içermektedir:
o Acronis True Image HD Migrasyon Yazılımı
o HyperX 2.5″ Masaüstü Montaj Levhası
o HyperX USB Harici Sürücü Yuvası
o HyperX çok Yönlü (Başlıklı) Tornavida
o HyperX SATA Veri Kablosu
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here