Ana sayfa Donanım Kingston 25. yaşını kutluyor!

Kingston 25. yaşını kutluyor!

0

1987 yılında kurulan ve bugüne kadar onlarca önemli depolama ünitesini dünyaya kazandıran Kingston, bu ay itibariyle 25. yaşını kutluyor…
 

Kingston bu ay itibariyle 25. yaşını kutluyor. çeyrek asırlık maceası boyunca edindiği deneyim ve depolama dünyasına kazandırdıkları düşünülürse, en az bir 25 yıl daha sektörde parmakla gösterilen bir firma olmaya devam edecek gibi görünüyor. Kingston”un kuruluşu, kurucu ortaklar CEO John Tu ve COO David Sun tarafından 17 Ekim 1987″de gerçekleşmişti. Kingston, firma olarak  temel ilkelerinin saygınlık, sadakat, esneklik ve dürüstlük olduğunun ve 25 yıllık başarının ve deneyimin bu temel ilkelerden şaşmamak sayesinde geldiğini belirtti.
 

Kİngston
Kingston kurucu ortağı ve CEO”su John Tu, 25. yıl kutlamasında “Bu şirketin parçası olmak mütevazi ancak güçlü bir duygudur. Birlikte çalıştığımız insanlar, işortaklarımız ve bizim de bir parçası olmaktan gurur duyduğumuz muazzam endüstriyel ilişkilerimiz, son 25 yılın en iyi özellikleridir”  açıklamasını yaparken, Kingston Doğu Avrupa Satış ve Pazar Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Wu ise, “Şirket genelinde birbirine yakın, sıkı çalışmaktan ve birlikte eğlenmekten keyif alan bir yönetim ekibi bulunuyor. John Tu ve David Sun”ın 25 yıl önce yarattığı ve bugün de teşvik ettiği bu güçlü ve sıcak aile ortamının gerçekten saygıyı hak ettiği düşüncesindeyim. Artık kendi ailem gibi gördüğüm bu şirkette böylesi harika insanlarla çalışmaktan büyük onur duyuyorum” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here