Ana sayfa Haber Kingdom Come: Deliverance için yeni bir oyun modu geliyor!

Kingdom Come: Deliverance için yeni bir oyun modu geliyor!

0

Modun yaratıcılarının ön çalışmaları ile birlikte, daha şimdiden Stark Hanesi”nin zırhı oyuna adapte edilmiş şekilde. Gelecek olan modun, Game of Thrones”ta bulunan, Stark Hanesi, Lannister Hanesigibi bütün büyük haneleri içermesi bekleniyor. Modun yapımcıları, ana hedeflerinin, oyuncuların keşfedebileceği ve 5 Kralın Savaşı döneminde geçecek bir açık dünya yaratabilmek olduğunu açıkladı. Eğer oyunun geliştirme araçları destekliyorsa, yeni bir hikaye oluşturulacağı, fakat böyle bir şey olursa, yeni senaryoya, yeni ses aktörlerine ve yeni animasyonlara ihtiyaç duyulacağını dolayısı ile yeni ana hikayenin geliştirilme aşamasının uzun olacağı, modun geliştiricileri tarafından belirtildi.

Modun geliştiricileri, Kingdom Come: Deliverance oyununun açık dünyasının ve hikaye alt yapısınınGame of Thrones dünyasına çok uygun olduğunu ve bunun, oyuna yeni özelliklerin ve yeni oyun modlarının eklenebilmesi için bir çeşitlilik oluşturduğunu belirtti. Oyunun geliştiricisi olan Warhouse Studios tarafının, mod topluluklarını desteklediği de belirtildi. Game of Thrones modu, Riverlands”te geçecek. Bunun sebebinin ise, oyunun atmosferinin Riverlands”e çok uygun olduğu söylendi.

Riverlands”in, düzinelerce ordunun bulunacağı, haydut gruplarının yer alacağı, serbestçe dolaşan çetelerin olacağı ve iki farklı tarafın ortasında kalmış çaresiz sivillerin olacağı bir açık dünya arazisiiçin en uygun yer olduğu, Kingdom Come Deliverance oyununun mod geliştiricileri tarafından belirtildi. üzerinde çalışılan mod, kitaplar yerine Game of Thrones dizisini temel alacak. Dizide bulunan karakterlerin kullandığı silahların ve zırhların, doğruca oyuna aktarılması çok muhtemel. Yedi Krallık modu daha önce, Atilla: Total War oyununda kullanılmıştı. Fakat modun içinde bir çok hata bulunuyordu ve ana senaryo bulunmuyordu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here