Ana sayfa Donanım Kinect PC ortaya çıkıyor!

Kinect PC ortaya çıkıyor!

0

Microsoft”un son yıllardaki en çılgın yatırımı olan Kinect”in satış tarihi resmi olarak açıklandı. Klavye ve fare ortadan kalkıyor!

Microsoft”un son yıllardaki en çılgın yatırımı olan Kinect kısa sürede tüketicinin sevgisini kazandı. Analistler tarafından çok riskli bir proje olarak adlandırılan Kinect”te korkulan olmadı. Xbox 360 satışlarını patlan kontrol sistemi şimdi de bilgisayarlara geliyor. Microsoft üstü kapalı olarak yaptığı PC için Kinect açıklamalarını bugün doğruladı.
kinect pc
Oyun ve program geliştiricileri için özel içerik üretim paketi yayınlanan Kinect ne zaman bilgisayarlarda kullanılmaya başlanacak? Microsoft, Kinect”in 2012″in ilk üç ayı içerisinde bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunulacağını duyurdu. Peki, Kinect nedir? Sinemada kullanılan hareket yakalama teknolojisini oyun dünyasına uyarlayan cihaz kontrol cihazlarına olan bağımlılığı ortadan kaldırıyor. Vücudunuz belirli noktalarındaki hareketleri algılayan Kinect sayesinde, düşmanları yenmek için sadece ekrana doğru yumruk atmanız yeterli oluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here