Ana sayfa Oyun Killzone3, PlayStation3 ile geliyor

Killzone3, PlayStation3 ile geliyor

0

3D seçeneği, PS Move uyumluluğu ve en gerçekçi efektler ile efsane geri dönüyor

Helghast geri geliyor, çünkü savaş daha kazanılmadı…

Nefes kesici Killzone serisinin 3. oyunu ile PlayStation 3″te, can düşmanlarınıza karşı destansı ve 3 boyutlu bir savaşa hazır olun. Killzone 3 çok yakında PlayStation 3″te sizlerle!

Sony Computer Entertainment Europe, ilk ikonik avcısı Killzone”un PlayStation 3″e (PS3) dönüşünü müjdeledi. Tescilli bir adrenalin artırıcı aksiyonu büyük ölçekte geri getiren yeni Killzone 3, şimdiye kadarkilerden çok daha etkileyici bir sinematik deneyim sunuyor. Daha fazla araç, yüksek güçlü patlayıcı silahlar ve şiddetli bir göğüs göğüse çarpışma sitemi ile birlikte, devasa ve acımasız bir Helghast Ordusu”na karşı savaş tekrar başlıyor.

 

Nerede kalmıştık?

öykü, Killzone2″de kaldığı yerden başlıyor: Kötü Helghast diktatörü Visari, orada özel Güç askerleri Sev ve Rico”nun ayaklarının dibinde ölü olarak yatıyordu. Mücadele kazanılmış olabilir, ancak savaş henüz bitmedi. Visari”nin ölümü geride politik dolapların döndüğü, iç çatışmaların ve açıkça cinayetlerin işlendiği bir dünya bıraktı. Bu arada onun ödülü olan, Helghan başşehri Phyruss”da patlayan nükleer bir bomba ISA saldırı gücünün çoğunu imha etti. Takviye gelmeden ve hızla malzeme tedariki yapılmadan, ayağa kalkan Helghast savaş makinesine karşı şimdi savaşmalısınız.

 

 

 

Destansı bir sinematik savaş deneyimi

Yeni oyun, Killzone 2″dekinden on kat fazla seviyeye sahip ve sizi, şimdiye kadar hiç görmediğiniz bir Helghan”a götürüyor. ölümcül bir gezegende sizi öldürüp gömmekle tehdit eden, acımasız, sürekli değişen bir ortamda vahşi bir kavgayla karşı karşıya kalacaksınız. Killzone 3″de sizi zehirli nükleer alanlarda zar zor yürürken, öldürücü yaratıkların ormanında kaybolurken, zorlu buzul koşullarında dövüşürken ve Helghast”ın hakimiyetine karşı savaşta mücadeleyi uzaya taşırken göreceğiz. Her yer, farklı bir oyun tarzını öğreneceğiniz özelliklere sahip.

 

Tamamen 3 boyutlu bir aksiyonun tam ortasındayız

Killzone 3 tamamen 3D”de oynanabilecek, sizi vahşi bir ortama üç boyutlu olarak taşıyacak ve düşmanlarınızı hedeflemenizi, onları bulmanızı ve etrafı dolaşmanızı kolaylaştıracak. Ancak dikkatli olun: Bu dünyayı inanılmaz HD ve 3D detaylarda deneyimlerken, her köşede ne olduğundan kuşkulanmayı öğreneceksiniz. çünkü, korunmasız ve savunmasız bir şekilde sadece Helghast”la dövüşmüyorsunuz, etrafınızdaki her şeyle savaş halindesiniz.
 

çok daha tehlikeli bir Helghast ordusu ile kapışma

Helghast geri dönüyor, hem de şimdiye kadar gördüğünüzden daha büyük ve daha acımasız olarak. Jetpack süvarilerinden taşınabilir kitle imha silahları kullanan düşmanlara kadar, düşmanlarınız daha sert, daha korkutucu ve imha etmek için birçok yeni araçla donanmış durumda.

 

Şiddetli kavgalar için kendinizi güçlendirin

Daha fazla araç, daha yüksek güçlü silahlar ve yenilenmiş bir göğüs göğüse savaş sistemi, sizi aksiyonun ortasına yerleştiriyor ve sizi Helghast”a karşı destansı bir savaş için donatıyor.

 

Kavgaya hazırlanın: PS3″e özel Killzone 3, çok yakında sizlerle…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here