Ana sayfa Mobil Kensington Hands-Free Visor Car Kit for iPhone

Kensington Hands-Free Visor Car Kit for iPhone

0

Gözler yolda eller direksiyonda

Kensington Hands-Free Visor Car Kit for iPhone
En son ne zaman yanınızda cep telefonu olmadan sokağa çıktığınızı hatırlıyor musunuz? Artık pek çoğumuz bu küçük cihazlar olmadan kendisini eksik hissediyor. Nasıl oldu da onlara bu derece bağımlı hale geldik belli değil. Hatta bu birlikteliğin sağlığımızı olumsuz etkileyen noktaları var. Mesela otomobil kullanırken cep telefonu ile konuşmak oldukça riskli ve yasak.

Kensington”un uzun isimli Bluetooh araç kiti, otomobilinizi kullanırken güvenli bir şekilde telefon görüşmeleri yapabilmenizi sağlıyor. Cihazın kurulumu ve kullanımı gayet basit. özellikle iPhone için üretilen Kensington”u Bluetooh özelliği olan diğer telefonlar ile de kullanabiliyorsunuz.

Kutudan cihazın kendisi, yedek pil, USB ve araç şarjı çıkıyor. Yani ihtiyaç duyabileceğiniz her şey kutuda mevcut. Cihazın 3 farklı cep telefonu ile aynı anda eşleştirebilir, telefonlar arasında tek tuş sayesinde geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda kayıt ettiğiniz üç farklı numarayı tek tuş ile arayabiliyorsunuz. Cihazın hoparlörleri ve mikrofonu temiz bir görüşme yapmak için yeterli performansı sunuyor. Ama cam açıkken karşı tarafın sesini duymakta güçlük çekebilirsiniz.
Kensington”un tek pili 10 saate yakın konuşma süresi sağlıyor. Bir pili cihazla kullanırken diğerini USB veya araç şarjı ile doldurabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı koptuğunda 15 dakika sonra cihaz kendini kapatıyor. Kensigton”un puanını sadece iki nokta düşürüyor. Tasarımı kullanım açısından sıkıntı yaratmasa bile estetik konusunda daha iyi olabilirmiş. Fiyatı da bize biraz yüksek geldi.

152 Dolar
Albim, www.albim.com
ARTILAR: Pratik, kullanımı ve kurulumu kolay. Ses kalitesi başarılı.
EKSİLER: Tasarım konusunda eksiği fiyat konusunda fazlası var.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here