Ana sayfa Donanım Kendi Küçük Sesi Büyük

Kendi Küçük Sesi Büyük

0

B&W Zeppelin Mini”yi satışa sundu

B&W, tasarım ve ses harikası ürünü Zeppelin”den sonra inanılmaz ses kalitesi ve zarif görünümlü kompakt ipod hoparlörü Zeppelin Mini”yi satışa sundu. Zeppelin”in yaratıcısı ses mühendisleri tarafından geliştirilen Zeppelin Mini, Zeppelin”e göre tasarım olarak daha küçük ama ses kalitesi olarak aynı yüksek standartlarına sahiptir.
Zeppelin Mini üzerinde bulunan yerleştirme kolu sayesinde ipod ve iphone”nunuzdan kolay menü erişimi ile istediğiniz müziklere ulaşmanızı sağlar. Arkasında bulunan USB bağlantısı ile ipod ve iphone”nuza şarkı aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca iPhone”nuzdan bulunan videoları oynatabilirsiniz. Zeppelin Mini Pc/Mac bilgisayarlarla uyumlu çalışır. Diğer önemli farklılaştırıcı özelliği ise güncelleştirilmiş doksan derece sağa sola dönme özelliğine sahip yerleştirme koludur. Orjinal yenilikçi bu çözüm herhangi bir ipod ve iphone”nuzla sorunsuz bağlantı ve kolay kullanım özelliği sağlar.

Bu boyutlara sahip ses sistemlerinin çok üzerinde bir ses seviyesine sahip olan Zeppelin Mini digital müziğin her zaman sert ve tatsız değil, doğala en yakın görkemli sesi verebileceğini kanıtlar . Gelişmiş akustik teknolojisi, akıllı ve şık tasarımı ile masaüstü ve küçük alanlar için beklenen en iyi digital sesi sunar.
 

KDV dahil perakende satış fiyatı; 599 $

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here