Ana sayfa Sektörden Kayseri’de Anadolu Teknoloji Günleri

Kayseri’de Anadolu Teknoloji Günleri

0

TP-LINK ve WD firmalarının düzenlediği Anadolu Teknoloji Günleri (ATG) etkinliği, Kayseri”de teknoloji bayilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Teknoloji şirketlerinin bir araya gelerek düzenlediği ve Anadolu”nun farklı illerinde teknoloji bayileriyle bir araya gelinen Anadolu Teknoloji Günleri (ATG) etkinliği bu kez Kayseri”de yapıldı.    Kayseri”deki Kare Bilgisayar”ın ev sahipliğinde 4 Haziran 2015 tarihinde Kayseri Hilton Otel“de düzenlenen toplantıya Kayseri ve çevresindeki teknoloji bayileri katıldı.

TP-LINK ve WD firmalarının ortaklığında gerçekleştirilen ATG etkinliğinde, şirketler en yeni teknolojilerini ve pazarlama stratejilerini bayilerle paylaştı. Bayiler de bölgesel sorunlarını ve beklentilerini şirketlere iletme olanağı buldu.

TP-LINK Kanal Satış Müdürü Uğur Aslan, geçen yıl başlatılan Anadolu Teknoloji Günleri etkinlikleriyle Anadolu”nun her noktasındaki bayiye ulaşmayı hedeflediklerini belirterek, “Anadolu”yu il il dolaşmaya, ürün ve çözümlerimizi anlatmaya devam ediyoruz. Bayilerin toplantılarımıza gösterdiği ilgiden, doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha anlıyoruz” dedi.

Anadolu Teknoloji Günleri, proje ağırlıklı çalışan, katma değerli hizmet üreten BT bayilerine, şirketlerin çözümlerini tanıtmayı ve onların beklentilerini dinlemeyi hedefliyor. Bu etkinlik ile kurumların BT projelerinde gereken temel bazı çözümler tanıtılıyor. Toplantılarda ürün ve çözüm tanıtımlarının yanı sıra bayilerin değerlendirmeleri ve öneri/istekleri de ele alınıyor.

 

TP-LINK  hakkında:

1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 23 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 38 denizaşırı ülke ofisi ve distribütörlükleriyle 120″den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor.  Modem,  Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A”dan Z”ye üreten şirket, her yıl cirosunun yüzde 8″inden fazlasını Ar-Ge”ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında dünya lideri olan şirket, 2014 yılında cirosunu 2 milyar doların üzerine çıkarmıştır.  Ayrıntılı bilgi için: www.tp-link.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here