Ana sayfa Yazılım Kaspersky ONE ile 5’i 1 yerde koruma

Kaspersky ONE ile 5’i 1 yerde koruma

0

Kaspersky Lab”in yeni ürünü Kaspersky ONE ile istediğiniz kombinasyonu yaparak hem sizin hem de sevdiklerinizin tüm teknolojik cihazlarını koruma altına alın…

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri geliştiricilerinden Kaspersky Lab, birden çok dijital cihazın korunmasını sağlayan Kaspersky ONE”ın Türkiye”de online olarak 27 Mart”ta, tüm teknoloji zincir mağazalarında ise 2 Nisan”da raflarda olacağını duyurdu. Kaspersky ONE, tek lisanlı bir çözüm olup kullanıcıların Windows tabanlı bilgisayarlarını, Mac”lerini, akıllı telefonlarını ve Android tabanlı tabletlerini koruyor.
 

Kaspersky ONE ürününü Türkiye”de satın alan bir kullanıcı, 4 farklı korumadan 5 aktivasyon koduna sahip olabiliyor. Kullanıcılar, bu 5 farklı kodu farklı kombinasyonlar yaparak kullanabiliyor. örneğin bir kullanıcı aynı korumadan 5 adet tercih edebilirken, bir diğer kullanıcı 2 PC, 1 tablet, 1 Mac ve 1 akıllı telefon koruma kombinasyonu yapabiliyor. Tüm kullanıcıların kendi ihtiyacına göre belirleyebileceği bu kombinasyonlarla ister bir aile olun, ister üniversite öğrencisi, 5 farklı koruma sağlayan Kaspersky ONE ile hem siz hem de sevdikleriniz koruma altında.
 

Kaspersky ONE, Windows veya Mac OS X, akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik koruma sağlıyor:

? Windows-bazlı PC”ler için kapsamlı internet koruması
? Mac”ler için kötü amaçlı yazılıma karşı ödüllü koruma
? Akıllı telefonlar için siber tehditler ve çalınmaya karşı korunma teknolojisi
? Android-tabanlı tabletler için mobil kötü amaçlı yazılıma karşı gerekli korunma
 

Günümüzde eş zamanlı olarak pek çok kişisel cihaz kullanılıyor. öyle ki bir laptop ve masaüstü bilgisayar, bir akıllı telefon ve tabletle eşleştirilebiliyor. Bu cihazlar farklı yazılım ve donanım platformlarına bağlı olabiliyor, ancak ortak olarak İnternet erişimleri var ve büyük miktarda kişisel veri barındırıyor. Bu da cihazları siber suçlara açık bir hale getiriyor. Kaspersky ONE ise her türlü cihazdaki bilgilerin korunmasını sağlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here