Ana sayfa Mobil Karşınızda Wildfire!

Karşınızda Wildfire!

0

HTC’den sosyal ağların sıcaklığını yükselten telefon
 

HTC aslında hep başarılı telefonlar üretti ama HTC Corporation için asıl dönüm noktası Google için ürettiği  Nexus One’la yaşandı. Daha sonra Desire, HD2 derken piyasa değerini yükselten akıllı telefon üreticisi, WildFire ile farklı bir segmente hitap etmeye başlıyor.
 
 
 
Günümüzde internet deyince ilk akla gelen artık sosyal ağlar. Yapılan bir araştırmaya göre Avrupa’da 400 milyonun üzerinde genç sosyal yaşamlarını Facebook üzerinden yürütüyor. HTC tam da bu noktada trendi göz önüne alarak WildFire’ı kullanıcıların beğenisini sunuyor.

Facebook, Twitter ve Flickr gibi sitelerin içeriğini organize bir güncelleme akışında bir araya getirip gösteren Friend Stream uygulaması sayesinde kullanıcılar hesaplarına ve olan bitene zorlanmadan ulaşabiliyor.
 

 

 

Yeni akıllı HTC’de 3,2 inç kapasitif dokunmatik ekran yer alıyor. Bu ekran sayesinde Flickr”da fotoğraf görüntülemek ve paylaşmak, internette dolaşmak da büyük keyif halini alıyor. 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve LED flaş ile özel anlarınızı ölümsüzleştirmek ve 3.5 mm ses portu ve microSD kart girişi ile sevdiğiniz şarkıları hep yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

HTC WildFire’a sahip olmak isteyenler bu yılınn üçüncü çeyreğini beklemek zorunda. çünkü WildFire’ın Avrupa ve Asya pazarında satışa çıkacağı aralık 3. çeyrek olarak belirlenmiş.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here