Ana sayfa Donanım Karşınızda LG Q6

Karşınızda LG Q6

0

üst sınıf akıllı telefonlarda inceltilmiş çerçevenin büyüyen bir trend olduğu bugünlerde, LG piyasaya çıkarttığı Q6 modeli ile bu özelliği orta sınıf fiyat kategorisindeki geniş kullanıcı kitlelerine sunmayı hedefliyor. 

LG Q6″nın 5.5-inç FHD+ FullVision ekranı, sahip olduğu 18:9 oranıyla video seyretme, oyun oynama ve birden fazla işle uğraşmayı daha keyifli hale getiriyor. Akıllı telefonun “çerçevesiz” şekli ekranı büyütmek için tasarlanmış olmasına rağmen ekrana yanlışlıkla dokunmanın da önüne geçiyor. 

 

LG Q6, minimalist, ince tasarımıyla dikkat çekici bir görünüşe sahip. Göze hoş görünmeyen kamera çıkıntısı ortadan kaldırmış. Sahip olduğu kıvrımları ve yuvarlatılmış köşeleriyle ekranın köşelerine de uyum gösteriyor. 

Telefon tek elle de kolayca kullanılabiliyor. LG Q6″nın kullanım kolaylığı sağlayan bir başka özelliği de Yüz Tanıma. Kullanıcılar yüz tanıma özelliği sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde cihazı açabiliyor. 

 

13MP Standart Açı arka, 5MP Geniş Açı ön kamerası olan LG Q6″nın 100 derecelik ön kamerası özçekim sırasında kimsenin kadraj dışında kalmamasını sağlıyor. Kameranın sahip olduğu LG UX 6.0i, FullVision ekranın 18:9 oranının tüm avantajlarından faydalanıyor. Kare Kamera Modu, çekilen fotoğraf karelerinin paylaşılmasını kolaylaştırırken çoklu kare görüntülerle fotoğraf kolajları yaratılmasını da sağlıyor. 

Buz Platini, Astro Siyah, Terra Altın ve Mistik Beyaz renk seçenekleri ile gelecek.

LG Q6 Satış Fiyatı: 1.299 TL. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here