Ana sayfa Oyun Karmakarışık sinemalarda

Karmakarışık sinemalarda

0

“Tangled” Wii ve DS”te!

Disney”in 24 Aralık”ta vizyona girecek olan 3D animasyon filmi Karmakarışık”ın eğlenceli hikayesi ve karakterlerinden esinlenerek tasarlanan Disney Tangled video oyunu, 17 Aralık”ta Nintendo Wii ve DS için satışa çıkıyor. Tangled ile Rapunzel ve Flynn ile saçları harekete geçirecek bir eğlenceye hazır olun.
 

Tangled”da oyuncuları, inanılmaz uzunlukta sihirli saçlara sahip Rapunzel ile yakışıklı hırsız Flynn”in heyecan ve eğlence dolu hikayesi bekliyor. Aileler için heyecan ve eğlence dolu bir oyun tecrübesi sunan Disney Tangled video oyunu, filmin karakterleri ile macerayı birebir yaşamanızı sağlayacak.

 

Oyuncular, Rapunzel ve Flynn ile filmin macera dolu dünyasında yolculuk ederken bir çok farklı zorluklarla karşılacak. Ayrıca Rapunzel”in sihirli saçlarını kullanarak yüksek yerlere tırmanabilecek ve sallanarak uzak yerlere ulaşabilecek. Flynn ile kılıç dövüşlerine girebilecek, duvarları aşabilecek ve gizli hazineleri keşfedebilecekler.

Oyunun Wii versiyonunda iki kişi aynı anda oynama ve 4 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği sayesinde macerayı sevdikleriniz ile paylaşmanız mümkün. Nintendo DS versiyonu ise macerayı interaktif bir hikaye kitabı şeklinde sunarken, filmden tanıdık lokasyonlar, farklı bulmacalar ve mini oyunlara yer veriyor.

Disney Tangled video oyunu, Nintendo Wii ve Nintendo DS için 17 Aralık”tan itibaren satışta. Disney Karmakarışık filmi ise 24 Aralık”tan itibaren 2D ve 3D seçenekleri ile sinemalarda.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here