Ana sayfa Donanım Karizma’nın yeni üyesiyle tanışın

Karizma’nın yeni üyesiyle tanışın

0

Exper Full HD keyfini dört duvar arasından sokaklara taşıyor

Türkiye”nin lider ve en yenilikçi yerli bilgisayar üreticisi Exper, film ve oyun tutkunlarını Full HD özellikli Karizma NC84A mutlu edecek. Yenilenen tasarımıyla göz dolduran, güçlü donanım özellikleriyle geniş bir kullanıcı kitlesini hedef alan Exper”in yeni karizmatik üyesi, dizüstünde alışkanlıkları tamamen değiştirecek.
Exper, Karizma serisi dizüstü ürün ailesine yeni üyeler kazandırmaya devam ediyor. 1920×1080 çözünürlüğündeki 15.6 inç Full HD Glare ekranıyla kullanıcısına yeni bir görsel deneyim sunmaya hazırlanan NC84A, hem oyunlarda hem de filmlerde maksimum eğlence vaad ediyor.

Siyahın çekiciliği ve metalik gri renklere sahip çarpıcı tasarımıyla kullanıcıların ilk gözüne hitap eden NC84A, Full HD görüntüleme teknolojisi ve tasarımıyla olduğu kadar; güçlü bileşenleriyle de büyüleyecek. Dizüstünde performans arayan kullanıcılar için 1.60 GHz hızında Intel’in Core i7 720QM işlemcisini üzerinde barındıran Karizma NC84A, 3 GB DDR3 1333 MHz belleğiyle de beklentilerin ötesine ulaşıyor.

 

 

 

Kullanıcısının harici bir hoparlöre gereksinim duymadan, film, oyun ve multimedya içerikleri güçlü dahili stereo hoparlörü üzerinde sunan Full HD Karizma NC84A, Windows 7 Home Premium işletim sistemiyle satışa sunuluyor. Dahili 2 megapiksel çözünürlüğe sahip webcam”i de bulunan ürün, zengin bağlantı seçenekleriyle de konforlu bir kullanım ortamı sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here