Ana sayfa Donanım Karanlıkta tam renkli HD görüntü

Karanlıkta tam renkli HD görüntü

0

Kritik gözetleme operasyonları için ideal bir seçenek olan Canon ME20F-SHN“nin, hafif ve kompakt gövdesiyle olağanüstü düşük ışık performansı, ağ kapasitesi ve dahili video analizi gibi öne çıkan özellikleri mevcut.

2,26MP Full Frame 35mm CMOS sensör ve DIGIC DV 4 işlemciye sahip olan ME20FCanon ME20F-SHN-SHN, çok zayıf aydınlatmalı ortamlarda net, düşük parazitli, Full HD renkli videolar çekebiliyor. 4 milyon (+75db) üzerine çıkan maksimum ISO kapasitesiyle ME20F-SHN, 0,0005 lüks’ten de düşük ışıkla aydınlatılan konuları bile net olarak yakalayabiliyor. Kızıl ötesi modda IR düşük filtresi çıkartılarak, çok daha fazla detayı kayda geçirebiliyor.

Ethernet, 3G/HD-SDI ve HDMI portları bulunan ME20F-SHN, kullanıcıların uygulama gereksinimlerine uyacak şekilde pek çok video çıkışına hazırlıklı olarak tüketiciye sunuluyor. Ethernet bağlantısı sayesinde kamera ayarları uzaktan kumanda edilebiliyor, web tarayıcıları, mobil cihazlar veya diğer video yönetim yazılımları aracılığıyla izleme ve kayıt yapılabiliyor. Kamera doğrudan microSD karttan kayıt ve oynatma yapılmasını destekliyor. İnsansız çalışan ve ekonomik gözetleme için, 6 dahili video analizi işlevi ve Alarm G/ç ara yüzü ile video hareketi algılama ve alarm çıkışı ile otomatik kayıt ve harici cihazlara otomatik çıkış yapabiliyor.

Operatörler görüş açısı ve parlaklık seviyesi gibi belirleyenleri hesaba katarak her çekim ve ekipman senaryosu için en uygun lensi seçebiliyor. ME20F-SHN daha iyi kontrol kapasitesi sunması için zum, prime ve seçili Cine Servo lensleri dahil Canon’un lens serisindeki pek çok lensle uyumlu olma özelliği taşıyor. Kompakt gövdesi ve hafif tasarımı gerek sabit gerekse portatif kamera ihtiyacında olan kullanıcılar için ideal bir seçenek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here