Ana sayfa Haber Kapıda ödemeyle adrese teslim kedi köpek maması

Kapıda ödemeyle adrese teslim kedi köpek maması

0

Dikey formatlı e-ticaret sitelerinin yükselişi devam ediyor. Bunlardan biri de, evcil hayvan ürünleri dikeyinde hizmet veren Petbesinleri.com isimli site.

Petbesinleri.com, özellikle “adrese kedi köpek maması teslimi” ile ön plana çıkıyor. Pro Plan, Hills, Royal Canin, Brit Care, Acana, Orijen gibi bir çok kedi köpek maması markalarını satan site, kredi kartının haricinde Paypal ile ya da kapıda ödeme kabul ediyor. Sitede ayrıca kedi ve köpek aksesuarları, sağlık ve bakım ürünleri, oyuncakları, kafes, yatak, taşıma kabı vs. ürünleri ile kuş, balık, sürüngen ve kemirgen ürünleri de mevcut.

Siteyi rakiplerinden ayıran en büyük avantajı ise, bizzat Veteriner Hekim Uğur Bazan ve ekibi tarafından idare edilmesi. Bu sayede, sitenin forum bölümünden, evcil hayvanınızla ilgili sağlık, bakım gibi konularda aklınıza takılan şeyleri sorabiliyor, anında uzman veteriner hekimlerden cevap alabiliyorsunuz. örneğin sitenin forum bölümünde “Kedi ve Köpeklerde Tüy Dökülmesi ve Sebepleri” , “Kedi ve Köpeklerin Petshoplarda Satılması” , “Kedilerin Sıcaktan Korunması” , “Köpeklerin Yıkanması” , “Köpeklerin Kendi Dışkısını Yemesi” , “Kedi ve Köpek çiftleştirme” , “Kedi ve Köpek Sahiplendirme” gibi konu başlıkları ve bu başlıklar altındaki soru – cevap bölümleri dikkat çekiyor.

Yine sitedeki bir başka bölüm olan “blog” sayfasında ise “Kedilerde çok Yemenin 5 Sebebi” , “Köpeklerde öldürücü 5 Gıda” , “Köpeklerde Kene Felci” , “Kedi ve Köpeklerde Kanser Tedavisi” , “Köpeklerin Hamile Olduğunu Nasıl Anlarız?” , “Köpekler çocuklarda Allerji Yapar mı?” , “Kediler Kaç Yaşına Kadar Yaşar” , “Bir Kediyle Yaşamanın 5 Şartı” gibi ilginç konu başlıklarında blog yazıları yer alıyor.

Petbesinleri.com, elde ettiği gelirin bir kısmıyla, zaman zaman Haytap ve Haykod gibi hayvansever örgütlerine mama yardımı yapıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here