Ana sayfa Haber Kadınlara özel sosyal ağ

Kadınlara özel sosyal ağ

0

Facebook‘un eski çalışanlarından olan Susan Johnson sadece kadınların kullanabileceği özgürce sorularını sorup cevap bulabilecekleri bir sosyal ağ kurdu. Erkek üyerin kesinlikle kabul edilmediği ve öyle bir sorunla karşılaşıldığında da nazikte çıkarıldığı belirtildi. Sitede kadınların iş hayatlarından, cinsel hayatlarına kadar sorular sorulup cevap bulabiliyorlar. Sosyal medya plartformunda her gün yeni bir gündemle karşılaşılıyor woman.com kadınların sitesinde ‘iCloud’tan çıplak fotoğrafları yayımlanan ünlüler hakkında ne düşünüyorsunuz? ve “Bir işi alabilmek için patronunuzla birlikte oldunuz mu?” gibi çeşitli sorular bulunuyor. Ayrıca kadınlara özel saç bakımı, makyaj incelikleri gibi konularda da bilgi veriliyor. 

Johnson, women.com’un, fotoğraf paylaşımı üzerine kurulu olan Facebook‘un aksine, üyelerin arkadaşlıklarını güçlendirip kadın dayanışmasını artıracağını savunuyor ve ekliyor:

“Ayrıca Google veya Yahoo Answers”ta sorularınıza kimin yanıt verdiğini göremezsiniz ancak women.com‘da görebilirsiniz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here