Ana sayfa Haber Kadın gözüyle hayattan kareler fotoğraf yarışması

Kadın gözüyle hayattan kareler fotoğraf yarışması

0

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu(TFSF) desteğiyle düzenlenen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2012 Fotoğraf Yarışması”nda konu: “Hayata Dair”

 

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2012 Fotoğraf Yarışması”na yalnızca kadınlar katılabiliyor. Yarışmanın amacı, amatör veya profesyonel kadın fotoğrafçıların; kendi objektiflerinden hayata ve dünyaya bakışlarını yansıtan eserlerini toplumla paylaşmaya aracı olmak, onların motive olmasına katkıda bulunmak olarak açıklanmıştır. Yarışma, Seçici Kurul dışında konuya ilgi duyan 18 yaş ve üzeri tüm amatör veya profesyonel kadınlara açıktır.
 

Yalnızca renkli-sayısal dalda fotoğraflara açık olan yarışmanın son katılım tarihi 12 Mart 2012. Başvuru formuyla birlikte gönderilecek CD kayıtlarında, fotoğrafların eser sahibinin arzu ettiği kadrajda, uzun kenarı en az 45 cm ve en az 300 dpi çözünürlükte, JPEG formatında olması gerekmektedir. Her katılımcı en fazla 5 adet eserle yarışmaya katılabilir. Birincilik ödülü 5.000 TL olan yarışmada ikincilik ödülü 3.000 TL ve üçüncülük ödülü 1.000 TL”dir. Ayrıca sergilemeye değer bulunan eser sahiplerine 200 TL ödül verilecektir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here