Ana sayfa Haber Kaçırılmaması gereken 3 süper uygulama!

Kaçırılmaması gereken 3 süper uygulama!

0

Bamboo Paper

Daha bir hafta önce yayınlanmasına rağmen çok çabuk popüler olan not alma yardımcısı Bamboo Paper, el yazısıyla yazarak ya da çizerek notlar tutmanıza, fotoğraf ve grafikler üzerinde çizimler-eklemeler yapmanıza yarıyor. Wacom tarafından geliştirilen uygulama, firmanın kendi ürünü Bamboo stylus kalem için optimize edilmiş ancak herhangi bir yumuşak uçlu stylus kalemle de çalışabiliyor. ücretsiz uygulama iOS, Android ve Windows 8 haricinde Kindle Fire OS ile de uyumlu. 

bamboo

 

Imoji

Mesajlaşırken iPhone klavyesindeki bütün emojileri kullanıyor musunuz? Duygularınızı ifade etmeye yetmemeye mi başladılar? Yoksa kendi havalı emojilerinizle, Whatsapp sohbet grubunuzun gözdesi olmak mı istiyorsunuz? Bu uygulama tam size göre. Imoji ile istediğiniz bir resmi seçip, istediğiniz kısmını büyütüp, seçip, kırpıp emoji haline getirebiliyorsunuz. Sadece iOS için.

emoji

 

Truefilm

Truefilm‘i en başarılı ve en popüler fotoğraf düzenleme uygulamaları içine sokan, ne içerdiği filtreler, ne de fotoğrafların parlaklık, renk dengesi gibi ayarlarını kolayca yapmaya imkan tanıması… Truefilm’i hepsinden ayıran avantajı, fotoğrafların üzerinde kolayca rötuş yapabilemeyi mümkün kılması, üstelik daha sonra aynı fotoğrafı açtığınızda düzenleme geçmişini gösterebilmesi ve değişiklikleri geri alıp, ilk haline döndürebilmesi… Apple Store’de 0.99 Dolar.

truefilm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here