Ana sayfa Donanım Kablosuz ağlarınızı tek cihazdan yönetin

Kablosuz ağlarınızı tek cihazdan yönetin

0

240 erişim noktasının tek cihazdan yönetilmesini sağlayan ZyXEL”in yeni kablosuz ağ kontrol ünitesi NXC5200, gelişmiş özellikleri ve üstün güvenlik fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, otel ve kampüs gibi geniş alanlarda hizmet veren işletmelerin güçlü, etkin ve güvenli kablosuz ağ kurmalarını ve yönetmelerini sağlayan yeni kablosuz ağ kontrol ünitesi NXC5200″ü tanıttı. ürün, misafirlerin ve kurum içinde mobil olarak bulunan çalışanların kablosuz ağ ihtiyaçlarını güvenlikten ödün vermeden karşılamak isteyen işletmelerin gereksinimlerine eksiksiz olarak yanıt veriyor.

240 erişim noktasının tek bir cihazdan yönetilmesini sağlayan ZyXEL NXC5200, kablosuz erişim noktası NWA5160N ile birlikte çalışarak, geniş kapsamlı kablosuz ağlar kurulmasında sistem yöneticilerine yardımcı oluyor. ürün, özellikle çoklu erişim noktalarına ihtiyaç duyan işletmeler için getirdiği önemli avantajlarının yanında İnternet erişimi, video konferans ya da VoIP aramaları gerçekleştirmek için yüksek hızlı ve istikrarlı kablosuz ağ bağlantısı sunuyor.

ZyXEL NXC5200, kolay kurulum ve konfigürasyon özellikleriyle işletmelerin yatırım maliyetlerini aşağı çekmekle kalmıyor, sahip olduğu üstün merkezi yönetim desteği sayesinde sahadaki tüm erişim noktaları tek bir erişim noktası gibi konfigüre edilebiliyor. örneğin, erişim noktaları için belirlenen konfigürasyon, merkezi kontrol ünitesi üzerinden ağdaki cihazlara kolaylıkla gönderilebiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here