Ana sayfa Haber Justin Timberlake bu sefer ciddi!

Justin Timberlake bu sefer ciddi!

0

Justin Timberlake, 2010 yılında sinemalarda yayınlanan ve popüler sosyal ağ sitesi Facebook’un kuruluş öyküsünü anlatan The Social Network’te oynadığı karakterin izinden gidiyor! Bakın Timberlake son olarak ne yaptı…
 

2010 yılında beyazperdelere konuk olan The Social Network, dünyanın en kalabalık sosyal ağ sitesi Facebook’un kuruluş öyküsünü konu edinmişti. Facebook’un yatırımcılarından biri olan Sean Parker’ı filmde Justin Timberlake oynamış, bu rolüyle büyük alkış toplamıştı. Meğer Justin Timberlake, sektöre ilgi duyduğu için bu denli iyi oynamış! Zira dünyaca ünlü pop yıldızı, bu sefer gerçekten dünyaca ünlü popüler bir sosyal ağ sitesinin yatırımcılarından biri oldu!

 

myspace
Geçtiğimiz yıllarda News Corp. Tarafından 580 milyon dolar gibi bir paraya alınan MySpace, bu sabah itibariyle Specific Media adlı bir firmaya satıldı. Specific Media, MySpace için yalnızca 35 milyon dolar ödeyerek News Corp.’un MySpace’ten büyük zarar etmesini sağladı. İşin ilginç yanı ise Justin Timberlake de MySpace’in en önemli yatırımcılarından biri oldu. MySpace’in akıbeti henüz belli değil, fakat işin içine Justin Timberlake girince ve de Timberlake’in The Social Network’te nasıl hevesli olduğunu göz önünde bulundurunca, MySpace’in, üzerindeki ölü toprağı atacağını düşünmeden edemiyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here