Ana sayfa Haber Joshua Llorente isimli Overwatch hayranı bir oyuncunun tasarladığı harita, yapımcı Jeff Kaplan...

Joshua Llorente isimli Overwatch hayranı bir oyuncunun tasarladığı harita, yapımcı Jeff Kaplan tarafından beğenildi!

0

Günümüzde halen sıklıkla oynanan Overwatch’ın konsept haritalarından biri olan Cairo, hiçbir zaman gün yüzü görmedi. Kendi başına tasarım öğrenen Joshua Llorente adlı üç boyutlu tasarımcı ve artist, fragmanda gördüğü Cairo’dan esinlenerek bir kart itme haritası yaptı. Başta normal bir durum gibi gelebilir, fakat işin ilginç tarafı ise Overwatch’ın ana yapımcılarından Jeff Kaplan’ın dikkatini çeken bir harita oldu.

Görünüşe göre bu haritayı yakında Overwatch’ın kütüphanesinde bulabiliriz

Geçen hafta Overwatch subredditinde harita adına fotoğraflar paylaşan Joshua, bu kadar ilgi çekeceğini beklemiyordu. Jeff Kaplan tarafından atılan “Harika bir iş çıkardın, yakın zamanda iletişime geçeceğiz.” türünden bir mesaj alan Joshua, haritanın Unreal Engine 4’teki görünüşünü adına bir video yayınladı. Videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Videoda da gördüğümüz gibi tasarımı, estetiği ve atmosferi, Overwatch’ta gördüğümüz haritalara aşırı benziyor. özellikle topluluktan da pozitif yorum alan Cairo türündeki harita, yakın zamanda oyuna eklenebilir derecesine geldi. Tasarımcı Joshua ise, harita adına aynı zamanda fotoğraflar yayınlamış bulunuyor, fotoğraflara ise bu linkten kolayca ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here