Ana sayfa Haber Joseph Gordon-Levitt Samsung NX1 ile kısa film çekti

Joseph Gordon-Levitt Samsung NX1 ile kısa film çekti

0

Samsung, Joseph Gordon-Levitt ve yapımcı şirket hitRECord ile ortak hazırladıkları yeni bir kısa filmin yayına girdiğini duyurdu. Aynasız teknolojiyle ve yeni lens teknolojileriyle tasarlanan Samsung NX1, Joseph Gordon-Levitt‘in filmografisine katkıda bulundu. 4K UHD kalitesinde çekilen In a City filmi, yedi farklı kentten farklı perspektifler betimliyor. Gordon-Levitt, kendi sanat anlayışıyla NX1’in teknolojisini harmanlayarak ortaya kendine özgü bir film ortaya koydu.

Dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan sinemacıları bir araya getiren bu yapımda ekip, kendi yaşadıkları kentlerin özünü ve hikayelerini izleyiciye aktarıyorlar. Joseph Gordon, Samsung NX1 ile çektiği bu filmde sinema anlayışını bırakmayarak, puantaist betimlemelerle dikkat çekiyor.

Projeye destek veren hitRECord, filme yetenekli sinemacı, müzisyen ve şarkı sözü yazarlarından oluşan bir ekiple filmin görsel büyüsünde etkili diğer mutfak ekiplerinden. Kahire, Rio De Janiero’nun insan kalabalığı pazarlarında, başkent Londra ve Prag’ın simgesi olan mimarilerinde ve Tokyo’nun özgüveni simgeleyen neon ışıklarıyla süslenmiş gökdelenlerinde,  Sheffield ve Los Angeles’in endüstriyel bölgelerinde izleyiciler puantaist bir gezintiye çıkıyorlar. 

NX1′in yönetmenlere sunduğu avantajlar arasında, manuel pozlama kontrolü, odak pikleme, zebra deseni, mikrofon ve kulaklık portları örnek gösterilebilir. Bluetooth ve Wi-Fi donanımı bulunan Samsung NX1, bünyesindeki en ileri bağlanılabilirliği sunmasının yanı sıra, izleyicilere UHD deneyimlerini de sunabiliyor.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here