Ana sayfa Donanım JBL SB 300 ile TV keyfinize keyif katın

JBL SB 300 ile TV keyfinize keyif katın

0

Akşamları eve geldiğimizde tek eğlence kaynağımız olan televizyonlar, JBL”in eşsiz sesine sahip SB 300 ile daha vazgeçilmez olacak

Klasik ev sinema sistemleri beş hoparlör, bir subwoofer ve kablo yığınından oluşur. JBL”in TV ünitesi için tasarlanan yeni ses sistemi SB 300, bu kurulumu daha sade şekilde  ortaya koymak için üretilmiş. Soundbar”ı isterseniz duvara monte edebilir isterseniz de  TV”nizin altina yerleştirebilirsiniz.
JBL SB 300

SB 300 bir analog ve bir digital ses girişi sunan, Dolby Virtual  ve DTS kod çözme teknolojisine sahip 2.1 kanal anfiden ve kablosuz subwooferdan oluşur. Daha gerçekçi film ve müzik deneyimi yaşamak için soundbar ve subwoofer sürücüleri tek bir sistemde birlikte çalışmak için tasarlanmıştır. Siz yalnızca soundbar”ı TV, Blu-Ray oynatıcı, oyun konsoluna; subwooferı da herhangi bir güç kaynağına bağlayın. Sonrasında TV  monitöründen
çıkan zengin, 2.1 kanal full spectrum sesin keyfini çıkarın. Ya da 3D surround işlemciyi seçip 360 derecelik gerçekçi elektronik bir ses alanı yaratın.
 

Size evde sinema ve konser hazzı yaşatacak JBL SB 300, kablo olmadan minimum bileşenle  en iyi JBL performansını sunuyor.
 

KDV dahil satis fiyati; 785 $
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here