JBL E55BT Kulaklık inceleme

JBL E55BT Bluetooth kulak üstü kulaklığın sesi çok iyi, üstelik servete de mal olmuyor.

Ayarlar

Çağdaş Bluetooth kulaklarının çoğunda olduğu gibi, JBL E55BT’nin ayarları da çok basit. Kulaklığı çalıştırmanız ve eşleme düğmesine basmanız yeterli, bu noktada bir gürültünün eşleştirme modunda olduğunuzu bilmenizi sağlıyor, ardından Bluetooth özellikli cihazınızda kulaklığı seçiyor ve eşleştiriyorsunuz.

Ses performansı

E55BT'deki 50mm’lik dinamik sürücü geniş bir frekans aralığı ve mükemmel bir netlik sunuyor, bu da genel ses kalitesi bakımından kulaklığın fiyat seviyesinin ötesinde sonuç vermesine yardımcı oluyor.

Düşük ve yüksek frekansı içeren geniş yelpazeli şarkıları dinlerken, berrak elektronik trampetler, stereo mix'in sol tarafında göze çarparken, güçlü bas davullar da alttan alta gürlüyorlar – bunların her biri sadece doğru miktarda bir ses alanı oluşturuyorlar. Arttırılmış bas tepkisi, E55BT'nin tamamen düz, ses meraklılarının sevdiği bir ses tarzını sağlamadığı anlamına geliyor.

Sonuçta JBL E55BT, sıcak, dengeli sesi, uzun süreli rahat kullanılabilirliği ve basit görünümü ile uygun fiyatlı bir seçenek.

JBL E55BT Fiyatı: 550 TL

Artıları:

Sıcak, dengeli ses
Mükemmel görünüm
Kolay bağlantı
Ortalamanın üzerinde pil ömrü

Eksileri:

Vasat p

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam