JBL E55BT Kulaklık inceleme

JBL E55BT Bluetooth kulak üstü kulaklığın sesi çok iyi, üstelik servete de mal olmuyor.

Özellikler ve tasarım

E55BT, basit bir tasarıma sahip. Kulaklıklar, rahat deri kulak pad’leri ve kumaşla kaplı üst bandı ile, dış taraf golf topu benzeri bir doku ile çevrelenmiş temel yuvarlak plastik kulaklıklara sahip.

Kontroller en az seviyede ve anlaşılması kolay. Sağ kulaklığın alt kısmında Bluetooth eşleştirme düğmesinin hemen üstünde 2.5 mm dengeli analog çıkış var, onun üzerinde de güç, oynat/duraklat ve ses düğmeleri var. Sol kulaklığın alt kısmında bir mikro USB şarj portu ve bir LED şarj göstergesi bulunuyor. E55BT 20 saatlik bir kablosuz çalışma imkanı sunuyor, yani çok uzun yolculuklar dışında pil sorununuz pek olmayacaktır.

E55BT, şimdiye kadar kullanmış olduğumuz en sızdırmaz kulaklıklardan değil, genel pasif gürültü izolasyonu mükemmel değil. Dış dünyayı tercih ettiğimizden biraz daha fazla duysak da, gevşekliği, onun daha uzun kullanımlarda sağladığı rahatlığın bir parçası. Rahatsız olmadan birkaç saat boyunca kolayca takılabiliyor ve pasif gürültü izolasyonu o kadar da kötü değil ki sevdiğiniz melodileri toplu taşıma araçlarında veya yoğun bir ofiste de dinleyebilirsiniz, sadece biraz daha sıkıştırmanız gerekiyor .

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam