Ana sayfa Donanım JBL E55BT Kulaklık inceleme

JBL E55BT Kulaklık inceleme

0

Kablosuz kulak üstü kulaklık dünyası orta seviye fiyatlarda mükemmel seçeneklerle doluyken, $150’ın altında harika bir şey bulmak zor olabilir. Ancak önemli kulaklık üreticileri kablosuz seçeneklerini mükemmel hale getirirken, uygun fiyatlı kablosuz kulak üstü kulaklıklar da pazar için yeni bir segment oluşturuyorlar ve dar bütçeli olanlar için bile kablosuz kulaklıkları her zamankinden daha erişilebilir hale getirmekteler. JBL E55BT incelememizde, herkesin erişebileceği bir fiyat noktasındaki, iyi bir sese sahip kablosuz kulak üstü kulaklıklarından birini inceledik. Kulaklarınıza rahatça oturan ve cüzdanınızı zorlamayacak bir kulaklık.

Kutudan çıkanlar

JBL E55BT, kalıp gibi kara bir plastik kutuda geliyor, kutuyu açtığınızda canlı renkli kulaklık ortaya çıkıyor – gözden geçirdiğimiz model maviydi, ancak model kırmızı, yeşil, beyaz ve siyah renkte de sunuluyor. Kulaklığı içeren kutunun üst kısmı, kablolu dinleme için 2.5-3.5 mm ses kablosu, şarj için mikro USB kablosu ve ayrıca küçük bir kullanıcı kılavuzunu içeren küçük bir kutu ile birleştirilmiş.

 

özellikler ve tasarım

E55BT, basit bir tasarıma sahip. Kulaklıklar, rahat deri kulak pad”leri ve kumaşla kaplı üst bandı ile, dış taraf golf topu benzeri bir doku ile çevrelenmiş temel yuvarlak plastik kulaklıklara sahip.

Kontroller en az seviyede ve anlaşılması kolay. Sağ kulaklığın alt kısmında Bluetooth eşleştirme düğmesinin hemen üstünde 2.5 mm dengeli analog çıkış var, onun üzerinde de güç, oynat/duraklat ve ses düğmeleri var. Sol kulaklığın alt kısmında bir mikro USB şarj portu ve bir LED şarj göstergesi bulunuyor. E55BT 20 saatlik bir kablosuz çalışma imkanı sunuyor, yani çok uzun yolculuklar dışında pil sorununuz pek olmayacaktır.

E55BT, şimdiye kadar kullanmış olduğumuz en sızdırmaz kulaklıklardan değil, genel pasif gürültü izolasyonu mükemmel değil. Dış dünyayı tercih ettiğimizden biraz daha fazla duysak da, gevşekliği, onun daha uzun kullanımlarda sağladığı rahatlığın bir parçası. Rahatsız olmadan birkaç saat boyunca kolayca takılabiliyor ve pasif gürültü izolasyonu o kadar da kötü değil ki sevdiğiniz melodileri toplu taşıma araçlarında veya yoğun bir ofiste de dinleyebilirsiniz, sadece biraz daha sıkıştırmanız gerekiyor .

 

Ayarlar

çağdaş Bluetooth kulaklarının çoğunda olduğu gibi, JBL E55BT”nin ayarları da çok basit. Kulaklığı çalıştırmanız ve eşleme düğmesine basmanız yeterli, bu noktada bir gürültünün eşleştirme modunda olduğunuzu bilmenizi sağlıyor, ardından Bluetooth özellikli cihazınızda kulaklığı seçiyor ve eşleştiriyorsunuz.

Ses performansı

E55BT’deki 50mm”lik dinamik sürücü geniş bir frekans aralığı ve mükemmel bir netlik sunuyor, bu da genel ses kalitesi bakımından kulaklığın fiyat seviyesinin ötesinde sonuç vermesine yardımcı oluyor.

Düşük ve yüksek frekansı içeren geniş yelpazeli şarkıları dinlerken, berrak elektronik trampetler, stereo mix’in sol tarafında göze çarparken, güçlü bas davullar da alttan alta gürlüyorlar – bunların her biri sadece doğru miktarda bir ses alanı oluşturuyorlar. Arttırılmış bas tepkisi, E55BT’nin tamamen düz, ses meraklılarının sevdiği bir ses tarzını sağlamadığı anlamına geliyor.

Sonuçta JBL E55BT, sıcak, dengeli sesi, uzun süreli rahat kullanılabilirliği ve basit görünümü ile uygun fiyatlı bir seçenek.

JBL E55BT Fiyatı: 550 TL

Artıları:

Sıcak, dengeli ses
Mükemmel görünüm
Kolay bağlantı
Ortalamanın üzerinde pil ömrü

Eksileri:

Vasat p

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here