Ana sayfa Donanım Japonya’daki deprem sonrası ilk gecikmeler

Japonya’daki deprem sonrası ilk gecikmeler

0

Canon EF 8-15 f/4L Balıkgözü ve EF 300 f/2.8L lenslerin daha önce belirtilen tarihte piyasaya sürülemeyeceğini resmen duyurdu

Japonya”daki büyük depremin Japon ekonomisine üretim ve dağıtım senkronizasyonu bağlamında, çeşitli negatif etkilerinin olduğu yönündeki haberlerlere bir yenisi daha eklendi. Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden Canon, Nisan ayında piyasaya süreceğini daha önce resmen duyurduğu Canon EF 8-15 f/4L Balıkgözü ve EF 300 f/2.8L lenslerin distribütörlere, kullanıcılara ileri bir tarihte ulaştırılabileceğini duyurdu.
EF 8-15 f/4L Balıkgözü
Deprem sonrasında bazı tesislerinde 1 aydan fazla üretime ara verileceğini açıklayan Canon”un bu yeni açıklaması teknoloji üretiminin Japonya”nın şu anki durumu hakkında yeni fikirler veriyor. Sektör analiz uzmanları, EF 8-15 f/4L Balıkgözü ve EF 300 f/2.8L Canon lenslerinin Haziran veya Temmuz”da piyasaya sürülebileceği tahminlerinde bulunuyor. Ayrıca dün bir diğer Japon üretici Fujitsu, üretim süreçleri için fabrikasyon konumlandırmasının geçici bir süre, ağırlıklı olarak Almanya “ya kaydırılabileceği şeklinde bir duruma doğru yol alındığını duyurmuştu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here