Ana sayfa Haber Jamiroquai biletleri çok yakında satışta

Jamiroquai biletleri çok yakında satışta

0

Jamiroquai, 25 Haziran”da İstanbul”da!

Grup ana vatanı olan İngiltere”de istikrarlı bir yol çizerek, dünyanın her yerinde listelerin üst sıralarında yer almayı başardı. 70″lerin müziğini house ritimleriyle birleştirdi. Grup kurulduktan sonra üyelerinde sık sık değişiklikler yaşansa da liderleri Jamiroquai aynı zamanda beste yapan ve şarkı söyleyen Jason Kay hep aynı kaldı. Acid Jazz, Jamiroquai”nın ilk single”ı olan “When You Gonna Learn” ü 1992 yılında piyasaya çıkardı. Single büyük ses getirdi.

 

93 yılında çıkan “Emergency on Planet Earth” albüm İngiltere listesinde bir numaraya yerleşti. 2.albümleri ile grubun başarısı Avrupa sınırları içinde kalmayarak ünleri Japonya”ya kadar ulaştı. Artık tüm dünya grubun parçaları ile dans ediyordu. 96 yılında “Traveling Without Moving” albümleri çıktı. Bu albüm tüm dünyayı kasıp kavururken klipleri de tüm zamanların en güzel klipleri olarak adlandırılıyor.
 

“Dynamite” adlı albümleri 2005 senesinde piyasaya çıktı. Albüm İspanya, İtalya, Costa Rica, İskoçya, New York, Los Angeles ve Jamiroquai”a ait olan Buckinghamshire stüdyolarında hazırlandı ve kaydedildi.Jamiroquai, uzun bir aradan sonra, bir kez daha Türkiye”deki hayranları ile buluşacak. Konser 26 Haziran’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da.
 

NEREDE: Kuruçeşme Arena

NE ZAMAN: 25 Haziran 2011 21:00

NE KADAR: Biletler çok yazın zamanda satışta

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here