Ana sayfa Donanım Jabra Rox Wireless ile özgürlüğünüzü ilan edin!

Jabra Rox Wireless ile özgürlüğünüzü ilan edin!

0

Yeni Jabra Rox Wireless kablosuz kulaklıklar ile yola koyulma vakti geldi. Artık muhteşem bir ses, uyumluluk ve dayanıklılık için jak girişlerine ve uzun kablolara ihtiyacınız yok. Rox şimdiden fark yaratmaya başladı ve 2014 CES İnovasyonları Tasarım ve Mühendislik ödülleri”nde kulaklık ürünleri kategorisinde Onur ödülü”nü almaya hak kazandı. Rox”un tasarımında her türlü ayrıntı düşünüldü ve kulaklıkların her bir bölümü farklı bir işleve sahip olacak şekilde geliştirildi. üretim aşamasında yalnızca paslanmaz çelik gibi en iyi materyaller seçildi ve hareketli bir yaşama ayak uydurabilecek şekilde tasarıma yerleştirildi.

 

 

Jabra Rox Wireless ile özgürlüğünüzü ilan edin!

 

 

 

Rox“un estetik ve sade tasarımı, müzisyenlerin kulak içi izleme cihazlarındaki en üst düzeyde bas karşılığı sisteminden ilham alıyor. Mevcut kablolu kulaklıklarınızın görünüşünden veya duruşundan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Rox“un rahat ve sade yapısı, fazlasıyla aktif olduğunuz anlarda bile başınızı sarıyor ve isteğe bağlı olarak edinilebilen EarWings kilit sistemi sayesinde kaymıyor. Rox“un benzersiz tasarımı, aynı zamanda kullanıcılarına Dolby stereo düzeyinde muhteşem ses kalitesi sunan hoparlörler ile tamamlanıyor. Tüm bu özelliklere ek olarak.

 

Rox kulaklıklar aynı zamanda:

 

  • Bluetooth veya NFC üzerinden kolayca kablosuz şekilde bağlantı kurabiliyor.
  •  
  • Toza ve suya dayanıklılığın kanıtı olan IP52 sertifikasına sahip.
  •  
  • 6 saate kadar kayıttan çalma süresine ve telefonu cepte rahatlıkla taşımak için kulaklık tuşlarına sahip.
  •  
  • Boynunuza astığınızda, çantanıza attığınızda ve birbirine tutturduğunuzda otomatik olarak güç tasarruf modunu etkinleştirebilen yerleşik güç tasarruf mıknatıslarına sahip. 

 

Jabra Rox Wireless ile özgürlüğünüzü ilan edin!

 

 

 

Dinleme deneyiminizi iyileştirmek için size, Dolby Digital Plus seviyesinde YouTube“dan müzik ve içerik yayını yapabilen Jabra Sound Uygulaması“nı kullanmanız gerekiyor. ürünün son kullanıcı fiyatı ise KDV dahil 399 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here