Ana sayfa Donanım Jabra ödüle doymuyor

Jabra ödüle doymuyor

0

“Bluetooth kulaklık” deyince akla ilk gelen marka Jabra, ödülleri kucaklamaya devam ediyor. Jabra, 2011″in son çeyreğini ödüllerle ve başarılı test sonuçlarıyla kapattı

Ses, konfor ve kulaklık kelimelerinin bütünleşmiş hali olan Jabra, kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Marka olmanın 2 altın kuralını, kaliteyi ve güveni bir arada sunarak uluslararası ödülleri almanın haklı gururunu yaşıyor. TESAN güvencesiyle Türkiye”deki müşterileriyle buluşan Jabra, sunduğu yenilikçi, kaliteli ürünlerle farklı dallarda uluslararası çapta ödüllere layık görüldü.

 

Bu ödüllerden ilki, Jabra BIZ 2400″ün aldığı “çağrı Merkezlerinde En İyi Ses 2011” ödülü. İspanya”nın en önemli ve tanınan sektörel dergilerinden biri olan “Contact Center”, 28 Eylül 2011 tarihinde, çağrı merkezi ortamlarında gösterdiği üstün performansı ve ses kalitesiyle Jabra BIZ 2400″ü “çağrı Merkezlerinde En İyi Ses 2011” ödülüne layık buldu. Jabra BIZ 2400, fevkalade ses netliği sağlayan neodim hoparlörleri ve arka plan seslerinin karşı tarafa gitmesini önleyen üstün gürültü engelleme özelliği sayesinde ödülü kazandı. Jabra BIZ 2400, aynı zamanda piyasada hiçbir üründe olmayan 360 derece dönebilen mikrofon kolu ve 3 yıl garanti süresiyle de rakipsiz.

Jabra”ya ikinci ödül ise Almanya”dan geldi. ürün tasarımlarının ödüllendirilmesi konusunda dünyanın en önemli 3 ödülünden biri olan “iF ürün Tasarım” ödülü, Jabra SPEAK 410″un oldu. Kendi alanlarında uluslararası üne sahip bir grup uzman tarafından değerlendirilen Jabra SPEAK 410, tasarım kalitesi, yenilikçilik seviyesi ve fonksiyonelliği ile 2002 yılından bu yana “iF ürün Tasarım” ödülünü kazanan 5. Jabra ürünü oldu. Güncel tasarım alanında zirvedeki yerini bir kez daha garantileyen Jabra, bundan böyle üstün tasarım kalitesinin ve dünya markası olarak tanınmış değerinin bir ifadesi olarak SPEAK 410 üzerine de “iF” mührünü ekleyebilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here